Саморегуляція задля збереження честі професії?
Чи потрібно ліквідувати Комісію з журналістської етики та які шляхи підвищення стандартів є ефективними — про це говорили учасники конференції, що відбулася в рамках конкурсу професійної журналістики «Честь професії».
Своїми матеріалами журналісти беруть активну участь у війні – Катерина М'ясникова
Як бути ЗМІ в умовах інформаційної війни та який шлях саморегулювання є найбільш прийнятним обговорили на конференції з актуальних питань професійної журналістики «Журналістика та журналістські стандарти у кризові часи».
Світлана Боровкова: Шкільне виховання змінилося – тепер акцент на тому, щоби прищепити дітям розуміння єдності
Про стан медіаосвіти в Лисичанську та вплив воєнних дій на дітей – в інтерв’ю MediaSapiens розповіла Світлана Боровкова, директорка НВК «Гарант».
YouTube більше не працюватиме на старих iOS
Крім цього, відеохостинг не працюватиме за допомогою випущених до 2013 року Smart TV та Blu-ray-плеєрів.
Через недолік в Android хакери можуть зчитувати відбитки пальців із сенсора смартфона – експерти
Через вразливості системи Android із Samsung Galaxy S5 та ряду інших смартфонів хакери можуть зчитувати особисту інформацію користувача.
Twitter блокуватиме образливі висловлювання
Програмісти сервісу мікроблогів Twitter тестують автоматичний пошук, блокування образливих висловлювань та їх межі – що варто визначати як образу, а що ні.
Міністерство освіти не надає підтримки медіаосвітньому напряму - експерт
Керівник експертної ради ГО «Європейська дослідницька асоціація» Світлана Горна розповіла педагогам про попередні результати дослідження «Стан впровадження медіаосвіти у школах України».

Автори

С
Г
К