Головред газети «Житомирщина» про роздержавлення: «Головне питання – приміщення»
Дмитро Панчук розповів про непрості відносини житомирської обласної комунальної газети зі співзасновниками та звернув увагу на важливість майнового питання в процесі роздержавлення
Редактор жидачівської районки «Новий час»: «Ми потрібні співзасновникам, а вони — нам»
«Хто захоче стати незалежним і відстоювати свою думку, ті можуть вижити, а можуть і зникнути. А ті, хто захоче дотацій, одразу “ляжуть” під місцевих олігархів», — прогнозує результати роздержавлення головред газети із Жидачева
Головред слов’янської районки «Вісті»: «Роздержавлення – це стимул робити кращу газету»
Для більшості комунальних видань наявність співзасновників і можливість отримувати дотації – це перешкода до ефективнішої та якіснішої роботи, вважає головний редактор газети «Вісті» зі Слов’янська на Донеччині Олександр Кульбака.
Репортажі про переселенців: теми не вичерпуються
В українських ЗМІ стає менше матеріалів про переселенців. Однак залишається велика кількість проблем, які потребують якісного висвітлення. Тож як робити збалансовані репортажі — українських медійників навчали тренери британської фундації Thomson.
Історія однієї безкарності
Постраждалий у 2013 році на Майдані фотограф Олександр Тимошенко більше року добивається статусу потерпілого, але розслідування затягується. «Держава має визнати незаконність дій своїх підрозділів», – вважає він.
Головний редактор «Дніпрової зірки»: «Даремно районні газети називають пенсіонерськими»
Євген Бруслиновський уже зараз шукає теми й напрямки роботи, які збережуть канівській районній газеті аудиторію після роздержавлення
Ольга Мусафірова: «В моїй особі бачать усю російську журналістику»
Журналістка «Новой газеты» пояснює позицію свого видання щодо подій в Україні та каже, що зараз журналісти мають визначитись, як ставитися до жителів Донбасу: «сприймаємо ми цих людей через приціл, стріляємо пропагандою або знаходимо більш сучасні ліки, які допоможуть зупинити хворобу “русского мира”».
Євген Якунов: Нас обмежують нав’язані думки-віруси — на кшталт «в уряді всі крадуть»
Публіцист «Укрінформу» Євген Якунов радить журналістам позбуватися «патерну проблеми», який нав’язує російська пропаганда та припинити цитувати Путіна.
Кореспондентка «ТСН»: Робота журналістів у зоні АТО ефективніша, якщо тримається на особистих зв’язках
Про правила зйомки в зоні бойових дій, психологічні труднощі в роботі та «музей АТО» розповіла під час майстер-класу журналістка «1+1» Євгенія Цвєтанська.
Ірина Федорів: «Покажіть людину — якою вона була й заради чого жила, а не лише вінки й труни»
Журналістка Ірина Федорів радить не зловживати негативом у матеріалах та сюжетами з похорон, а також висвітлювати соціальні теми.

Автори

С
Г
К