Стандарти журналістики в умовах війни: переосмислення
Соня Кошкіна, Лариса Мудрак та Алім Алієв у Львові обговорювали, як нам вистояти під час інформаційної агресії та військових дій.
Лариса Мудрак вважає, що потрібно поспішати зі створенням суспільного мовлення
Про це заступник голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Лариса Мудрак заявила під час Міжнародної конференції  «Від державного мовлення до суспільних медіа».
Лариса Мудрак: «Якщо 1 січня ми не запустимо СМ – можна підписувати свою профнездатність»
Під час брифінгу 17 червня заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Лариса Мудрак розповіла про кроки, які робить Нацрада у процесі впровадження суспільного мовлення.
Боротьба із пропагандою агресії стала головною темою 39 Форуму регуляторів Європейської платформи
Неонацизм, ксенофобія, гомофобія, релігійна нетолерантність та інша агресивна пропаганда стають найсильнішою загрозою для старих та молодих демократій. Це питання активно обговорювали учасники 39 Форуму регуляторів Європейської платформи. 
Цифровий ренесанс: між безмежною свободою та новими ризиками людства
Про те, як зберегти свободу слова і водночас захистити приватність, говорили на Першій європейській конференції міністрів, відповідальних за питання медіа та інформаційного суспільства, яка відбулася в Белграді.
Мі-мі-мі-генерація та медіа
Мі-мі-мі-генерація – це покоління 11–16-річних, і через десяток років світ буде належати їм. Тінейджери XXI століття значною мірою сформовані світом медіа.
Якщо країна навчилася користуватися інтернетом, вона здатна реформуватися
Інтернет не лише як простір комунікації, але й простір схвалення державних рішень  стає головною темою для експертів європейських країн. Керівний комітет Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства розробляє стратегію інтернет-урядування на 2013–2015 роки.
Захист дітей від шкідливого контенту: європейський досвід
Європейський Союз ставить вимоги щодо захисту дітей від шкідливого контенту в ефірі перед кожною державою, що прагне до нього приєднатися.

Автори

С
Г
К