Чи потрібен бойкот російської книги?
Думки письменників та журналістів розділилися: для когось російська книга — товар, частина грошей із продажу якого йде також і на зброю, спрямовану проти України; для когось — частина інтелектуального світу, в якому українці можуть знайти собі підтримку. 
Журналістка «Громадського радіо» презентувала книгу про історії талановитих українців
27 травня відбулася презентація нової книги журналістки  «Громадського радіо» Ірини Славінської «Історії талановитих людей». У книзі зібрано фрагменти життя знаних українських діячів у галузі літератури, музики, журналістики і мистецького менеджменту.
«Громадське радіо» почало записувати подкасти французькою
На «Громадському радіо» тепер можна почути подкасти французькою мовою. Перший уже доступний на SoundCloud.
«Громадське радіо» співпрацюватиме з платформою «Спільнокошт»
Завтра, 16 жовтня, команда «Громадського радіо» запустить власний проект на платформі «Спільнокошт», мета якого – зібрати 60 тис. грн за 60 днів. Про це редакція повідомила на своїй сторінці у facebook.
«Громадське радіо» представило програму Ірини Славінської про українські культури
31 серпня на сайті «Громадського радіо» з'явився подкаст першого випуску програми «Антена», яку веде літературний оглядач Ірина Славінська. За словами авторки, це програма про українські культури. Тема першого випуску: «ЛГБТ в мистецтві».
Ростислав Мельників: З’являється третя сила, якій потрібен інтелектуальний продукт - на противагу національним голосінням і православному мракобіссю
Харківський критик, журналіст і літературознавець – про проблему геополітичного вибору інтелектуальної еліти та громадянську ініціативу як єдиний вихід.
Андрій Бондар: «За моральних авторитетів суспільству залишились як не церковники, то літератори»
Поет, перекладач і публіцист – про те, чому не дивиться телевізор, не хоче говорити про «народні потреби», а також про письменників, яких важко «запідозрити в інтернеті».
Олександр Ворошило (giggster): «Інтелігент – питоме русько-радянське поняття»
Блогер і альтернативний видавець – про ілюзію аудиторії, «ложное чувство единения» та майбутнє нових медіа, де «все треба лайкати».
Тетяна Трофименко: «Бракує “Шустер live” із літературної проблематики»
Літературознавець, критик і блогер – про Харків як інтелектуальний центр, особливості літдискусії в інтернеті та ґендерні упередження в культурному полі.
Павло Солодько: «Інтелігент переважно бубнить щось у себе на кухні»
Співредактор «Історичної правди» – про те, чим інтелігенти радянського зразка відрізняються від теперішніх інтелектуалів, чи можуть вони дружити з владою, і як класифікувати Табачника

Автори

С
Г
К