Сни розуму в «Загубленому світі» на «2+2»
Із використанням реальних людей, яких просто дурять.
Надія Савченко, Ілля Ківа та японський консул Сугіхара
Чому українське телебачення знову й знову звертається до російських реалій, та ще й працюючи при цьому в пропагандистській парадигмі? Огляд телепрограм за 25–31 січня 2016 року
Суцільні головомовці
Коли вмикаєш «Перший. Суспільне мовлення», незалежно від дня тижня й часу майже гарантовано потрапиш на якесь ток-шоу. Огляд програм на «UA: Першому» за 18–24 січня 2016 року
Про «кіборгів», Водохреще та «арії московських гостей»
Тему оборони Донецького аеропорту широко висвітлювали всі загальнонаціональні канали. 20-хвилинний фільм «2+2» «ДАП. 48 годин з кіборгами» показав не залізних «кіборгів», а звичайних людей, які, потрапивши в екстремальні умови, залишаються звичайними людьми. Але водночас — справжніми воїнами. Огляд телепрограм за 18–24 січня 2016 року.
Гризлов, Порошенко й Грібаускайте
Саме вони стали головними героями минулого телетижня. Огляд програм за 11–17 січня 2015 року
Шматочки аналітики й високого мистецтва в різдвяному безчассі
Телеканал ‹Šš«Еспресо» не забув про Василя Стуса навіть попри Різдво. А на 5-му каналі митрополит Переяслав-Хмельницький та Вишневський Олександр (Драбинко) повідав: кілька років тому блаженніший Володимир (Сабодана) надіслав листа Вселенському патріархові з проханням розглянути питання про створення єдиної помісної церкви... Огляд телепрограм за 4–10 січня 2016 року.
Феєричний фінал на «UA: Першому»
«UA: Перший» — чи не єдиний канал, де ведуть спортивні телетрансляції не лише з футбольних чемпіонатів, а зі змагань в інших видах спорту. Моніторинг каналу за 4–10 січня 2016 року.
Новий символ Різдва. Дитяча історія з Тіною Кароль
«Різдвяна історія з Тіною Кароль» (виробництво «1+1 Продакшн»), без перебільшення, приголомшила.
Телеканали визначилися з конфесіями?
Святкування Різдва Христового цього року на телеканалах засадничо відрізнялося від попередніх років. І ось чим – у жоден об’єктив телекамер, із яких велися прямі трансляції литії ввечері 6 січня та літургії вранці 7-го, не потрапили обличчя перших осіб держави. Що, погодьтеся, тягне аж на революцію в ставленні світської влади до церков в Україні.
Фелікс Росія?
«Подорожі в часі» («Інтер»): такого відвертого замилування «раньшей жизнью» у великій Російській імперії на українському телебаченні ще не було.

Автори

С
Г
К