Амбіції геймера. Чи треба остерігатися комп’ютерних ігор?
Захоплення комп’ютерними іграми може перерости в успішну кар’єру, якщо стати професійним кіберспортсменом. Та іноді підлітки стають залежними від ігор, граючи в них безперервно. Як розрізнити хобі і психологічну залежність — розповідають кіберспортсмени та психологи.
Освіта як національна ідея. Найкращі проекти, які формували її в 2017 році
EdCamp'и, хакатони, «нобелівка» для вчителів, нові онлайн-курси, програма «Навчай для України» — якими були освітні ініціативи цього року.
Дорогу освіті майбутнього. Чи наважаться вчителі на зміни?
Як позбутися застарілості педагогічних вишів та які основні складові нової шкільної освіти — на Форумі видавців думками ділилися педагоги, представники неформальних освітніх закладів і пані міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
Фінська освіта, Uber-гонки та «ватнологія». Що читати журналістам на Форумі видавців-2017
Репортажі про українсько-польські відносини, «Розстрільний календар», серія інтерв'ю про анексію Криму та книжка про те, як стати «освітньою супердержавою». За чим варто приїхати на Форум цього року?
Національний репозитарій vs плагіат: союзники, вороги чи нейтральні сторони?
19 липня Кабмін затвердив положення про Національний репозитарій академічних текстів. Однак науковці висловлюють сумніви, що запланована база даних буде ефективно боротися з плагіатом.
Голос наукпопу. Чому його так слабо чути?
Дитина від трьох батьків, закони фізики в основі створення мультиків, секрети «генетичних ножиць» — статті на ці та інші цікаві теми можна прочитати в науково-популярних ЗМІ. Та останніх — обмаль і вони на межі виживання. Популяризувати науку в Украні — це надзавдання.

Автори

С
Г
К