Вибух на «Степовій»: як канали відстежували розвиток теми
Моніторинг за 3 березня — 3 квітня 2017 року.
Аварія на «Степовій» і безпорадність ньюзрумів. Моніторинг
Комплексний моніторинг дотримання телеканалами стандартів інформаційної журналістики на прикладі висвітлення 2 березня 2017 року аварії на шахті «Степова» у Львівській області. Телеканали «1+1», «Інтер», «Україна», ICTV, 5-й та «112».
Цілком детективна історія з невтішними висновками: як телеканали подавали «викрадення» Гончаренка. Моніторинг
Комплексний моніторинг дотримання телеканалами стандартів інформаційної журналістики на прикладі висвітлення 23 лютого 2017 року теми «викрадення» народного депутата Гончаренка. Телеканали «1+1», «Інтер», «Україна», ICTV, 5-й та «112».
Телеканали разом із урядом маніпулюють начебто безальтернативністю донбаського вугілля
«Паркет» та «архів» — наше все. Баланс і бекґраунд — ні, не чули. Моніторинг якості новин на шести телеканалах за 13 лютого 2017 року
Звичка «хапати те, що лежить на поверхні». Моніторинг якості новин на шести телеканалах
Комплексний моніторинг дотримання телеканалами стандартів інформаційної журналістики на прикладі висвітлення теми протестів володарів транзитних авто 24 січня 2017 року. Телеканали «1+1», «Інтер», «Україна», ICTV, 5-й та «112».
Це не телебачення, а «телегазета чи радіо зі шпалерами»
Аналіз подачі телеканалами загибелі п'ятьох правоохоронців у селі Княжичах.
Чи є сенс лагодити дзеркало, коли проблема насправді з писком?
Причин неякісного, не за стандартами зробленого журналістського матеріалу може бути багато (і серед них банальний підкуп займає дуже незначну частину), а результат завжди один – аудиторія дезінформована журналістом. До дискусії про «зламаний джинсометр», започаткованої Отаром Довженком.
Стандарти й етика журналістики в умовах неоголошеної війни
Як на практиці застосовувати стандарти інформаційної журналістики — оперативність, точність, достовірність, збалансованість — при висвітленні подій, пов’язаних із сепаратизмом на сході України і з військовою агресією Росії.
Як вас тепер називати? Або термінологія військового часу
Про застосування журналістами кількох термінів, які витягнули на поверхню останні події. 
«Редакційна політика диктується передусім інтересами власника»
У який бік змінилося інформаційно-аналітичне мовлення у 2012-му – аналізують Ігор Куляс, Петро Бурковський, Валерій Іванов, Олександр Чекмишев і Костянтин Квурт.

Автори

К
С