Про що мовчали новини в листопаді 2018 року
Узагальнений моніторинг за 19—25 листопада 2018 року матеріалів суспільно-політичної тематики з ознаками замовності (або цензури) в теленовинах, а також випадків замовчування важливої для суспільства інформації.
«Детектор медіа» випустить серію публікацій «Як висвітлювати реформи»
Перший лонгрід, присвячений медичній реформі, вже вийшов.
Про що мовчали новини в серпні 2018 року
Узагальнений моніторинг за 27 серпня — 1 вересня 2018 року матеріалів суспільно-політичної тематики з ознаками замовності (або цензури) в теленовинах, а також випадків замовчування важливої для суспільства інформації.
How "112 Ukraine" manipulates polls data in favor of Vadim Rabinovich
There is an "Episode" section on the "112 Ukraine" TV channel, which is very manipulation-friendly. It goes on air between the news and studio interviews and is not stored in YouTube archives. It was on September 6, in the "Episode" at 21:00 that the channel decided to speak about the increase in the support for the "For Life" party, which is allegedly confirmed by sociological polls. But this is not the case.
Моніторинг розмовного радіо. Чого бракує новинам «Радіо НВ»
Чи змінилися новини в порівнянні з часами «Радіо Ера» і які стандарти порушують найчастіше.
Україна в мініатюрі. На якому з каналів Дніпра найчистіші новини
І як один радник голови облдержадміністрації може бути експертом зі всього на світі. Моніторинг новин дніпровських регіональних телеканалів за 21–25 травня 2018 року.
Моніторинг чернівецьких теленовин. Як канали-антагоністи хвалять і ганять мера й Бурбака
Дотримання стандартів у новинах чернівецьких регіональних телекомпаній за 21–25 травня 2018 року.
Про що мовчали новини у травні 2018 року
Узагальнений моніторинг за 21 – 26 травня 2018 року матеріалів суспільно-політичної тематики з ознаками замовності (або цензури) в теленовинах, а також випадків замовчування важливої для суспільства інформації.
Моніторинг закарпатських телеканалів: про політику — тільки у форматі піару
Паркет, Ляшко і привітання довгожительці від народного депутата. Моніторинг дотримання стандартів у новинах телекомпаній «21 канал» і «М-Студіо» за 5–9 лютого 2017 року.
Моніторинг харківських телеканалів: Кернес — друг учителів, Світлична — королева «паркету»
А ще тут чомусь вихваляють київського (?!) мера. Моніторинг дотримання стандартів у новинах телекомпаній «7 канал», Simon і АТН за 5–9 лютого 2017 року.

Автори

К
С