Ефективність закону про заборону куріння можна буде оцінити лише через рік
Чи буде закон належним чином виконуватися, залежить насамперед від готовності громадян захищати своє право на бездимний простір. 
Через місяць ресторани України звільняться від тютюнового диму
15 листопада у всьому світі відзначали Міжнародний день відмови від куріння. В цей день розпочато загальноукраїнську кампанію, мета якої – проінформувати власників закладів ресторанів та інших громадян про те, що з 16 грудня в усіх приміщеннях ресторанів, кафе та барів не курять.   
Реклама тютюну, давай прощавай!
Україна є світовим лідером за динамікою зменшення поширеності тютюнокуріння. Із 4-го місця в світі ми успішно пересунулися на 24-у позицію. Українці кидають курити! Закріпити успіх має повна заборона реклами тютюнових виробів, якої країна добивалася більше 15 років.
Ганна Гопко: Пропагувати куріння чи ні – питання відповідальності журналіста
«Медіафільтр» поспілкувався з однією з найвідоміших українських антитютюнових активістів Ганною Гопко. Громадський діяч розповіла про тютюновий лобізм, роль медіа у боротьбі з курінням та помилках, яких припускаються журналісти, висвітлюючи цю тему.
Як боролися з курінням в Україні протягом 2012 року
На брифінгу в прес-поінті Верховної Ради члени депутатської групи «За майбутнє України без куріння» та представники громадськості оприлюднили результати спільної діяльності під час 10-ї сесії, спрямованої на подолання негативних наслідків куріння в Україні. 

Автори

С
Г
К