Як захистити телеформат в Україні та світі: підсумки круглого столу
4 лютого відбувся круглий стіл «Телевізійний формат як об’єкт правового захисту», в рамках якого юристи телекомпаній та продакшенів, а також фахівці з питань інтелектуальної власності та авторського права протягом кількох годин обговорювали юридичні тонкощі захисту телеформатів в Україні та існуючі кейси
Ворожіння по чиновничих обличчях
За відсутності в ділових виданнях вичерпних відповідей про хід реформ, стан економіки та ринків (та й, власне, за майже відсутності самих ділових видань) українцям лишається хіба що вдивлятися в обличчя чиновників — як за часів СРСР
Безсмертні корсари інтернет-морів: як борються з інтернет-піратством у світі та що варто зробити в Україні
Немає сумніву в тому, що інтернет-піратство завдає великої шкоди правовласникам різноманітного контенту та перешкоджає їхньому розвитку. Проте зовсім побороти піратство не вдається навіть найуспішнішим у цьому питанні країнам. Україна ж і зовсім перебуває на початку шляху до приборкання інтернет-піратів.
WEF-2016: п’ять запитань світовим політикам та активістам про масове спостереження за громадянами й свободу слова
Трагічні події на кшталт паризьких терористичних атак щоразу порушують питання про доцільність більшого втручання в приватне життя громадян задля національної безпеки, а IT-технології надають небачених раніше можливостей для масового спостереження за людьми.
Креативний директор StarLight Digital Віталій Чирков — про інтернет-піратство як системне й безсистемне зло
10 грудня у Верховній Раді мали розглядати в першому читанні поданий «#КіноКраїною» законопроект № 3081-д «Про державну підтримку кінематографії», який, зокрема, містить антипіратські норми.
Інтернет-радіо: наскільки великий цей бізнес в Україні?
18 грудня Незалежна асоціація телерадіомовників та Радіокомітет провели конференцію «РадіоUA», присвячену українському радіомовленню. Одна з секцій конференції була присвячена інтернет-радіо і зібрала в панельній дискусії представників трьох інтернет-радіостанцій: «Аристократи», «Своє радіо» та Skovoroda.
«Резать, не дожидаясь перитонита»: що допоможе телекомпаніям наблизитися до беззбитковості
Кардинальним чином скоротити витрати, зменшити кількість каналів, переглянути підходи провайдерів до ціноутворення... Телеменеджери не перший рік активно артикулюють прагнення перетворити свої компанії на бізнес. Дуже хочеться, щоби це прагнення нарешті втілилося в життя. Бо всі вже стомилися від того телеринку, яким він є зараз.
Что стоит изменить к «Телетриумфу 2016»?
Когда редакция «Детектора медиа» готовилась к освещению церемонии «Телетриумфа», мы обратили внимание на то, что организаторы премии не обнародуют полный список номинантов и состав жюри. Кроме того, спрашивая у участников рынка их собственный прогноз о том, кто и почему может стать победителем конкурса, мы заодно услышали и оценку его ограничений: в частности – возможный субъективизм жюри, состоящего только из включенных в индустрию людей, а также сосредоточенность премии на развлекательном контенте в ущерб информационному. Все эти вопросы и сомнения мы обсудили с участниками рынка – триумфаторами премии, ее идеологами, организаторами, членами жюри и просто гостями церемонии.
Як і чому «Воля» зайнялася теледослідженнями
24 листопада провайдер «Воля» презентував власну телеметричну систему моніторингу телеперегляду. Вона заснована на аналізі даних про те, як споживають телебачення 25 тис. абонентів ОТТ-платформи «Волі». Дані збираються за допомогою телевізійних приставок.
Хто вижене інтернет-піратів із українського раю?
12 листопада ГО «Телекритика» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні та в партнерстві з Національною спілкою журналістів України провела експертний круглий стіл «Інтернет-піратство: що допоможе подолати його в Україні».

Автори

С
Г
К