«Фотографія — це перш за все інформація»: майстер-клас фотожурналістів зі Lviv Media Forum
Шведський фотожурналіст і переможець World Press Photo 2013 Пол Гансен та викладач університету Айови й лауреат Пулітцерівської премії Денніс Чемберлін провели майстер-клас на IV Львівському медіафорумі.
Як медіа перетворюють терористів на селебрітіз
Для медіа терорист-знаменитість — цікаве джерело інфоприводів, а пов’язані з ним наративи — база для оповідування (сторітелінгу). Тероризм із обличчями бойовиків-зірок виглядає частиною масової культури, тому такі персонажі легко потрапляють у медіа. Найбільш показовими є випадки висвітлення терактів, скоєних Тімоті Маквеєм та ісламськими терористами Мохаммедом Емвазі й Абдельхамідом Абааудом.
Добро пожаловать в мир, созданный политтехнологами
Рецензия на книжку Питера Померанцева «Nothing is true and everything is possible»
Альберто Каїро: «В інфографіці ви берете читача за руку й ведете від початку історії до висновку»
Головні ознаки якісної інфографіки — це контекст і наративна структура, вважає Альберто Каїро, викладач візуалізації в Університеті Маямі. Під час виступу в Українському католицькому університеті він розповів про етапи створення якісної інфографіки та порекомендував найкорисніші ресурси й книжки.
Дев'ять журналістських онлайн-інструментів, що з’явилися 2014 року
Сервіси для моніторингу соцмереж, сторітелінгу, створення інтерактивних мап і фотографування в режимі time lapse, що допоможуть нам бути більш цифровими.

Автори

С
Г
К