Франція оштрафувала Google на 50 млн євро
Національна комісія Франції з інформатики та свобод (CNIL) оштрафувала американську IT-компанію Google на 50 млн євро за нездатність надати прозору та легкодоступну інформацію про політику отримання згоди на обробку даних.
Симон Островский: «Я думаю, что война в Украине во многом началась из-за ложной информации»
Американский журналист и документалист, известный, в частности, своими проектами Russian Roulette и Selfie Soldiers о войне на Донбассе, рассказал, как сам стал жертвой фейка в Беслане и как нужно бороться с дезинформацией в эру интернета.
Команда ГО «Телекритика» запустила інтернет-видання «Детектор медіа»
Восьмого лютого розпочало роботу інтернет-видання «Детектор медіа» (http://detector.media) — новий проект команди Громадської організації «Телекритика» на чолі з Наталією Лигачовою.
Як захистити телеформат в Україні та світі: підсумки круглого столу
4 лютого відбувся круглий стіл «Телевізійний формат як об’єкт правового захисту», в рамках якого юристи телекомпаній та продакшенів, а також фахівці з питань інтелектуальної власності та авторського права протягом кількох годин обговорювали юридичні тонкощі захисту телеформатів в Україні та існуючі кейси
Когда хрюкают собаки: на канале СТБ стартовал новый сезон «Детектора лжи»
Канал бесконечно тыкает украинцев во все отклонения от нормы, вытаскивая на экраны больных, несчастных, травмированных, искалеченных — и талдычит зрителям: «Смотрите, это вы. Это украинцы. Это народ. Это страна. Альтернативы нет — только такие»
Саботаж, корупція й безвідповідальність виконавців гальмують медіареформи в Україні
Члени Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики оцінили результативність своєї роботи протягом 2015 року.
Без сенсации, но с провокацией: канал «1+1» запустил новый проект со старым названием
Канал «1+1» заявил обновление своей программы «Секретные материалы» и 2 февраля презентовал продукт журналистам.
Теле- та кіновиробники закликали нардепів підтримати в другому читанні законопроект «#КіноКраїни»
1 лютого великі виробники теле- та кіноконтенту направили народним депутатам України відкритого листа, в якому закликали їх підтримати в другому читанні проект Закону України №3081-д «Про державну підтримку кінематографії в України».
Верховна Рада прийняла за основу в першому читанні законопроект «#КіноКраїни» про державну підтримку кінематографії
Сьогодні, 28 січня, Верховна Рада прийняла в першому читанні за основу законопроект №3081-д «Про державну підтримку кінематографії в Україні». Законопроект підтримали 234 депутати.
Ukraine Today сфокусується на розвитку дистрибуції в IPTV-мережах
Телеканал Ukraine Today (входить до групи «1+1 медіа») планує поступово переформатувати своє розповсюдження на IPTV-мережі. Про це під час прес-конференції каналу, яка відбулася 27 січня,повідомила його генеральний продюсер Тетяна Пушнова.

Автори

К
С