«Інтер» про об'єднавчий Собор: навіювання відчуття катастрофи
Новинні матеріали «Інтера» залишають стійке враження: канал повторює слова суфлера, який сидить у Москві.
Саакашвілі як медіаміф
Протягом понад двох років Михеїл Саакашвілі у ЗМІ був героєм переважно трьох журналістських жанрів. Передусім новин. Другий жанр — це публіцистичні матеріали на тему «злочинної влади». І третій жанр — «наїзди» на самого Саакашвілі, ним годував глядачів, зокрема, канал «Україна».
Трагедія в Шарлоттсвіллі та «націоналізм»: чи не час, нарешті, визначитися з термінологією?
Події в Шарлоттсвіллі — далеко не єдиний інформаційний привід, коли слова «націоналізм» і «націоналісти» використовуються в українській журналістиці надто вже широко… За традицією, що тягнеться ще з радянських років Шовінізм, неонацизм, «класичний» нацизм — усе це радянська пропаганда позначала одним і тим самим словом, націоналізм, що й звичайне прагнення до збереження своєї культури, своєї історії, своєї мови.
Российская пропаганда: теория последнего врага
Российская внешняя пропаганда — это не попытка завоевать адептов, сторонников и почитателей. Это попытка разрушить вражеские крепости.
Какая ж хунта без репрессий?
Практически весь минувший год в украинских СМИ всплывала тема якобы политических репрессий и якобы политических заключённых.
Про трамваї Кличка, які «не підходять місту»
… або як навіть у шанованих виданнях можуть з’явитися тенденційні матеріали.
Слідами президентської прес-конференції
Остання прес-конференція була певною мірою знаковою, бо як ніколи наочно виокремила вади й президентського спілкування з громадськістю, й журналістського спілкування з владою.
Об осколках «русского мира» в праздничном информпространстве
Водка как главный новогодний напиток, тоска по «настоящей» холодной зиме, а Святой Миколай на смену Деду Морозу на ТВ так и не пришел.
Страшная новогодне-рождественская сказка
Победа Майдана, изменение геополитических реалий так до сих пор и не породили волну украинской поп-музыки — новой, качественной и принципиально отличной от российской.
Приїде Байден і всіх розсудить
Висвітлення візиту Джо Байдена справило враження дипломатичної некоректності його поведінки — якої насправді не було: американський політик змальовував об'єктивний стан речей, а зовсім не диктував Україні свої примхи та забаганки.

Автори

С
Г
К