Путінофонія та українофобія Марін Ле Пен
Путінофонія – це какофонія звуків і висловлювань, що ріжуть слух і суперечать здоровому політичному глузду. Українофобія розігрується за подібними фальшивими нотами. Це дві сторони однієї медалі.
Усмішка Ані Нідрінґгаус
В Афганістані вбито військового фотокореспондента Associated Press, лауреатку Пулітцерівської премії. Медіапортрет 
Що після замаху на Анабель Ернандес?
Реакція уряду Мексики на інцидент із журналісткою-розслідувачкою, яка пише про наркобаронів, визначатиме, наскільки серйозною буде загроза пресі в Мексиці 2014 року
Наші в Америці. Продовження
«Це лише декілька штрихів із власних спостережень за життям радянської колонії в Америці у 1980-ті роки». Із спогадів Аркадія Сидорука, у минулому кореспондента у США в 1980–1989 рр. і в 1992–1996 рр.
Наші в Америці
«Це лише декілька штрихів із власних спостережень за життям радянської колонії в Америці у 1980-ті роки». Із спогадів Аркадія Сидорука, кореспондента ТАРС у США. 
Суд звинуватив марокканського журналіста в співпраці з терористами
Марокканський суд звинуватив видавця арабської версії онлайн-видання Lakome Алі Анузлу в «пропаганді дій, рівнозначних терористичним злочинам» і «допомозі терористам та їхнім співучасникам». Про це 26 вересня повідомляє правозахисна організація Amnesty Intenational.
Чому Фукуяма відмовився прогнозувати майбутнє України
Видатний американський політолог і філософ Френсіс Фукуяма назвав «безальтернативним» європейський вибір України. Однак він відмовився спрогнозувати «демократичний процес» у країні в найближчому майбутньому. 
Звільнений з полону журналіст італійської La Stampa розчарований сирійською революцією
Доменіко Кіріко, 62-річного кореспондента італійської газети La Stampa, звільнили після п’ятимісячного полону в Сирії. Про це 9 вересня повідомляє інформаційне агентство ANSA.
Теледуель Фроста з Ніксоном
Закладена в інтерв’ю британського тележурналіста ідея, що політики не повинні нехтувати мораллю, сьогодні не менш актуальна, ніж 36 років тому. 
Американський фотограф розкрив секрет спілкування з ку-клукс-кланом
Американський фотограф Ентоні Карен випустив iPad-книгу про ку-клукс-клан «Біла гордість» (White Pride). Про це повідомляється на сайті видавця книги, компанії FotoEvidence.

Автори

С
Г
К