Регіональні теленовини Одещини та Миколаївщини: рекордсмен «паркетних» згадок — прем’єр Гройсман
Абсолютним рекордсменом за кількістю появ у регіональних новинах став прем’єр Володимир Гройсман. Моніторинг новини миколаївських та одеських телекомпаній за 6–12 листопада 2017 року.
Новини «Радіо Ера»: неповні й незбалансовані
Попри зміну власника і топ-менеджменту ТРК «Радіо-Ера», покращення якості новинного контенту експерти у ефірі радіокомпанії не помітили. Аналіз дотримання стандартів інформаційної журналістики та порушень, що можуть свідчити про наявність ознак замовності в новинах, які вийшли в ефірі «Радіо Ера» за 7 листопада 2017 року.
Регіональне телебачення: на користь власників «за замовчуванням»?
Половина замовного контенту на регіональних телеканалах позитивно тонована стосовно мерів обласних центрів, керівників ОДА та облрад, депутатів місцевих рад і підрозділів державних — служб та відомств. Моніторинг новини регіональних телекомпаній за 6–12 лютого 2017 року.
Один день на «Радіо Ера»: чого хоче Ляшко, «німецька карта» для Донбасу і страуси — «це не тільки…»
Аналіз дотримання стандартів інформаційної журналістики та порушень, що можуть свідчити про наявність ознак замовності в новинах, які вийшли в ефірі «Радіо Ера» 9 лютого 2017 року.
Один день на «Радио Вести»: лютневе «передапокаліптичне»
Аналіз дотримання стандартів інформаційної журналістики та порушень, що можуть свідчити про наявність ознак замовності в новинах, які вийшли в ефірі «Радио Вести» за 9 лютого 2017 року.
Свято зобов’язує? Першовересневі провали регіональних мовників
Узагальнений моніторинг за 29 серпня - 2 вересня 2016 року матеріалів з ознаками замовності (або цензури) і дотримання професійних стандартів у новинах регіональних філій НТКУ Вінницької, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.
Замовне «каміння в нирках» регіональних мовників
Узагальнений моніторинг за 11–15 липня 2016 року матеріалів з ознаками замовності (або цензури) й дотримання професійних стандартів у новинах приватних регіональних телекомпанії Вінниці, Дніпра, Одеси, Тернополя, Ужгорода та Харкова.
«Заточені» під владу
Загалом нерелевантними для регіонів є новини про перших осіб держави та діяльність центральної влади. Моніторинг теленовин південних регіональних філій НТКУ за 4–8 липня 2016 року. Частина 4. Узагальнений моніторинг за 4–8 липня 2016 року матеріалів з ознаками замовності (або цензури) і дотримання професійних стандартів у новинах регіональних філій НТКУ Вінницької, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.
Релігійні теми та «паркет» у новинах Тернопільської філії НТКУ
В ефірі ТТБ - надмірна кількість новин на релігійну тематику. Моніторинг дотримання стандартів інформаційної журналістики в новинах Тернопільської обласної філії НТКУ (канал ТТБ) від 4–8 липня 2016 року.
Медійники як підсилювачі суспільної напруги
Поляризація поглядів, агресія й нетерпимість, соціальні страхи й негативні стереотипи перекочували з обивательського середовища й соцмереж до вітчизняних ЗМІ.

Автори

Г
С
К