Хто хоче війни?
Вигравши повторні вибори в 4-х мажоритарних округах та отримавши кредит і знижку ціни на російський газ, влада досягла тактичних політичних успіхів і може перевести подих, поки Майдан та опозиція визначаються з напрямком подальших дій. Огляд маніпулятивних технологій у суспільно-політичних ток шоу за 16 – 23 грудня 2013 р.
Януковича штовхають до виходу з глухого кута
Своїми діями з 1-го по 15 грудня влада демонструвала опозиції: або ви домовляєтеся з нами зараз, або кусаєте лікті у березні 2015 року. Проте раціональний і продуманий план Банкової мав одну суттєву хибу: опозиція змушена рахуватися не лише і не стільки з владою, скільки з Євромайданом
Потоки ненависті в руслі брехні
Події 30 листопада і 1 грудня нерозривно пов’язані в одну велику спецоперацію, яка мала серед іншого інформаційно-психологічний вимір. А про те, що жоден із аргументів відмові від євроінтеграції не є щирим, свідчить хронологія заяв Миколи Азарова про підготовку Угоди про асоціацію протягом 2010–2013 рр. 
Люди все бачать
Віктор Янукович кілька місяців водив за ніс європейців та росіян, однак пошив у дурні лише свою власну Партію регіонів. З іншого боку, опозиція до останнього не визначилися з головною метою своїх дій: підписання Угоди про асоціацію чи боротьба за звільнення Тимошенко, і не спромоглася пояснити людям свій вибір. Огляд маніпулятивних технологій у суспільно-політичних ток-шоу за 1 – 18 листопада 2013 року.
Вільнюський синдром
Президент намагається трансформувати персональне приниження від європейців у приниження загальнонаціональне та перекласти персональну відповідальність за можливий провал переговорів із ЄС щодо асоціації на колективну відповідальність опозиції. Огляд суспільно-політичних ток-шоу за 18–28 жовтня 2013 р.
У режимі «короткої пам’яті»
Пересмикування й замовчування фактів, напівправда з вуст регіоналів на тлі порожніх закликань Януковича про «зацікавленість» у вирішенні «питання Тимошенко» засвідчують відсутність остаточного рішення про вибір на користь європейської інтеграції. Огляд маніпулятивних технологій у суспільно-політичних ток-шоу за 1–14 жовтня 2013 р.
У боротьбі за піррову перемогу
Чим менше лишається часу  для остаточного вибору зовнішньополітичної орієнтації і, відповідно, смислового простору для спікерів влади, щоб подобатися «і вашим, і нашим», тим більше бажання Президента тримати всіх у напрузі. Огляд маніпулятивних технологій у суспільно-політичних ток шоу за 20 – 30 вересня 2013 р.  
Страх як двигун євроінтеграції
Віктор Янукович випробовує поріг страху всередині Партії регіонів та міру пластичності свого електорату, проте утримує політичну ініціативу в своїх руках. Огляд манупілятивних технологій у суспільно-політичних ток-шоу за 02-16 вересня 2013 р.
Розмивання відповідальності
Заскочена різкою громадянською реакцією на кризові події в Чаусовому Другому та Врадіївці, влада намагалася компенсувати свою безпорадність агресивними випадами проти опозиції та відволіканням уваги від відповідальності президента. Огляд маніпулятивних технологій на суспільно-політичних ток-шоу 17 червня – 5 липня 2013 року.
Креативний тупик
Робота політтехнологів і публічних спікерів від влади коливається в діапазоні між спробами демонізувати політичних опонентів і намаганням видати провали за досягнення. Огляд політичних ток-шоу 3–10 червня 2013 року.

Автори

С
Г
К