Российские мифы о планах «усмирения» востока и юга Украины
Одним из элементов кампании по дестабилизации ситуации в южных и восточных регионах Украины стало распространение лживой информации. Например, министру обороны Игорю Тенюху «военно-дипломатический источник в Киеве» приписал создание «плана усмирения восточных и юго-восточных регионов страны». Анализ освещения российскими СМИ ситуации в Украине за 3–17 марта 2014 года.
Как российские СМИ поощряли сепаратизм в Крыму
При этом российские телеканалы не работали в информационном вакууме. Включая «Интер», Первый национальный, «112», в меньшей степени канал «Украина», крымчане видели подтверждение слов российских корреспондентов и ведущих. Всё это делалось с ведома руководства телеканалов и по санкции бывшего руководства страны.
Михайло Добкін попереджає...
«Я хочу этих национал-рогулей предупредить! Территория Харьковской области для вас закрыта раз и навсегда(...). Мы ваши портреты Шухевича и Бандеры засунем в те места вашего тела, где им будет более комфортно»...  
Російська «правда» про Майдан
Огляд висвітлення в російських ЗМІ подій в Україні протягом 16 – 27 січня 2014 р.  Щотижневий моніторинг. 
Влада уникає діалогу
За відсутності лояльного модератора, підготовлених провокацій та скандалів спікерам влади залишається тільки брехати й маніпулювати. Втім, деякі представники опозиції теж не готові до відкритого спілкування. Огляд маніпулятивних технологій у суспільно-політичних ток-шоу за 10 лютого 2014 р.
Bankova Breaking Bad (На Банковій «пустилися берега»)*
Монтаж запису підслуханої розмови (Нуланд-Пайетт)  свідчить про те, що його справжні власники  володіють не одним записом. То ж виключати появи нового «компромату» з подальшими спробами розкручування на телебаченні неможливо.
Влада та опозиція готуються до виборів
Представники команди Януковича та їхні союзники-комуністи змагаються з опозиціонерами за право говорити від імені народу. Водночас усі сторони конфлікту намагаються уникнути відповідальності за подальше розгортання кризи. Огляд манупілятивних технологій у суспільно-політичних ток-шоу за 3 лютого 2014 р.
Як влада намагається зберегти обличчя
Команда президента, висуваючи на переговорах заздалегідь неприйнятні умови, спрямовані на знищення точок опору протестувальників, та відмовляючись давати чіткі гарантії припинення терору, намагається досягти кількох цілей... Водночас  опозиція не докладає достатніх зусиль, щоб подавати альтернативну інформацію, яка стосується інтересів усіх громадян.  Огляд маніпулятивних технологій у суспільно-політичних ток-шоу за 27 січня 2014 р.
Inglourious Basterds* («Безславні виродки»)
Терор на вулицях Києва доповнюється прямими погрозами та залякуванням політичних опонентів під час спілкування в прямому ефірі. Нинішнє призначення Андрія Клюєва на місце Сергія Льовочкіна говорить про те, що рішення придушити Майдан прийнято остаточно. Чи зможе Майдан вирватися з нав’язаного сценарію, побачимо вже в найближчі дні. Огляд маніпулятивних технологій у суспільно-політичних ток-шоу за 1 – 20 січня 2014 р.

Автори

С
Г
К