Фейкових новин не існує
Голова ГО «Громадське радіо» та голова Комісії з журналістської етики Андрій Куликов виступив із такою промовою 20 квітня під час шостої конференції з медіаосвіти та медіаграмотності, яку організували міжнародна громадська організація Internews в Україні та Академія української преси (АУП).
Від шоу до діалогу
В ситуації воєнної загрози воєнна тематика буде в різних аспектах домінувати в усіх політичних ток-шоу. А з наближенням дня виборів безвідповідальна демагогія може переповнити ефір. Тим часом сувора реальність вимагає більшого, ніж просто чергових політико-драматичних «серіалів» на гарячому воєнному матеріалі. Огляд політичних ток-шоу від 19 та 22 вересня. 
Ольга Фреймут у відеоролику «Телекритики» закликає фільтрувати інформацію
ГО «Телекритика» сьогодні запускає відеорекламу, яка має на меті спонукати аудиторію бути критичною до новинної інформації. Ролик транслюватиметься у рамках інформаційної кампанії з дотримання професійних стандартів журналістики.
РИА «Новости-Украина» о презумпции виновности: допрос украинских журналистов с пристрастием
Презумпция виновности, наверное, проявляется в том, что ответы допрашиваемого не имеют значения для допрашивающего. По-моему, именно это и легло в основу публикации РИА «Новости-Украина» о круглом столе  «Информационная безопасность Украины в условиях необъявленной войны».
«Громадське радіо» буде активніше розвивати напрям фінансової підтримки від слухачів – Куликов
Під час конференції «Нові медіа – нові можливості 2014», організованої НАМ, один із засновників «Громадського радіо» Андрій Куликов розповів про те, за які кошти проект планує існувати далі.
Андрій Куликов: Вимикати російські канали – це помилка
Андрій Куликов вважає, що в умовах інформаційної війни українські журналісти мають в першу чергу підвищувати якість свого продукту та вчитися слухати обидві сторони конфлікту.
Михайло Добкін попереджає...
«Я хочу этих национал-рогулей предупредить! Территория Харьковской области для вас закрыта раз и навсегда(...). Мы ваши портреты Шухевича и Бандеры засунем в те места вашего тела, где им будет более комфортно»...  
«Громадське радіо» стартує на НРКУ
26 лютого о 21:10 в ефірі Національної радіокомпанії України (НРКУ) в рамках спільного проекту розпочне мовлення «Громадське радіо». Про це повідомив генеральний директор Тарас Аврахов на зборах колективу, що відбулися 26 лютого в НРКУ.
«Громадське радіо» знову працює у прямому ефірі
Ввечері 18 лютого «Громадське радіо» знову працювало у прямому ефірі на хвилях «Європи Плюс».
Влада уникає діалогу
За відсутності лояльного модератора, підготовлених провокацій та скандалів спікерам влади залишається тільки брехати й маніпулювати. Втім, деякі представники опозиції теж не готові до відкритого спілкування. Огляд маніпулятивних технологій у суспільно-політичних ток-шоу за 10 лютого 2014 р.

Автори

С
Г
К