Я буду любити тебе нудно
«Тепер я буду любити тебе» — не комедія. Єдиний умовно комедійний, я би сказав — самопародійний момент — коли героїня Сумської оцінює ім’я своєї молодої суперниці — Ольга — як гидотне.
Новий рік за одним столом із «Лугандоном»
Перше місце народного гніву традиційно за «Інтером». Але дісталося й «Кварталу» на «Плюсах», звісно, за російську мову. Та чи в мові справа? Візьмімо скетч «Кварталу», героями якого є лідери так званого Лугандону Олександр Захарченко та Ігор Плотницький...
Зразково-показовий «Легіон»
Робота команди Тараса Химича стала не просто прикладом, а зразком сучасного підходу до втілення на екрані складного, навіть надскладного історичного матеріалу. В професійному середовищі «Легіон» уже розтягали на цитати, тобто фрагменти, котрі дають підказки постановникам трюкових сцен. Якщо брати фільм у цілому, за форматом він максимально наближений до аналогічних стрічок ВВС.
Які заборони готовий дозволити Андрій Куликов
Після прочитання бесіди в «Новому времени» з відомим телеведучим склалося стійке враження: Андрій Куликов загалом проти заборон та цензури. Але в окремих випадках готовий погодитися, бо вони відповідають реальним потребам даної ситуації.
«Слуга народу»: казка про народного президента
У серіалі від «Кварталу 95» (ефір на каналі «1+1») автори суттєво змінили звичний багатьом формат. Принаймні, помітна спроба відійти від чистої комедії, насиченої актуальними гегами про Ляшка, секс і туалет
Чи полюбили ви «Пса» так, як полюбили його люди?
Виглядає, що для мільйонів українців та українок «Пес» став тим самим замінником російського національного продукту, про який так довго товкли громадські активісти. Нині ці ж самі активісти обурені російською мовою «Пса» та відсутністю ідентифікації силових структур…
Брати-2: розповідь про тих, хто правий
У фільмі «Кровний ворог» (прем’єра пройшла в ефірі каналу «Еспресо») режисер Леонід Канфер показав не лише дві сторони збройного конфлікту цивілізацій. Він дав змогу побачити двох чоловіків, кожний із яких правий і аргументовано доводить власну правоту.
Луганськ: відчуження на прохання трудящих
У фільмі «Луганськ. Полоса відчуження», показаному на каналі «UA:Перший», маємо репрезентативну вибірку «голосів Донбасу», доволі красномовну.
Немає Донбасу — немає проблеми
Російська агресія лише прискорила процес накопичення шкідливих газів у давно законсервованому регіоні. Від хворого відмовилися всі. А перший фільм циклу каналу «2+2» «Страшне завтра» вільно чи невільно підтверджує невтішний діагноз.
«Вєсті Кремля»: обличчя ворога
Новий проект каналу «24» — на часі, подібних потрібно більше. Але за умови, що охопити ними вдасться саме ту аудиторію, на перепрограмування якої вони розраховані. А от із цим, схоже, проблеми

Автори

С
Г
К