Що говорять про президентські вибори у «ВКонтакте»: 10 трендів від «Інтерньюз-Україна»
27 березня у Києві відбулася прес-конференція «Українські вибори і російські соцмережі: є контакт». ЇЇ учасники представили результати дослідження українського сегмента соцмережі: основні меседжі про вибори президента України, характеристики кандидатів та дані про активність користувачів.
Все буде фактчекінг. Як вчителька у Краматорську навчає підлітків протистояти дезінформації
Першого дня весни відбувся всеукраїнський урок із пошуку фактів «Не вірр — перевіррр». У ньому взяли участь майже вісім тисяч осіб у 400 різних локаціях по всій країні — в тому числі й у прифронтовому Краматорську.
Як вчителі адаптуються до цифрової епохи. Приклад США
Нині учні та студенти мають проблеми з концентрацією через постійні інформаційні подразники. Вони настільки звикли до постійних повідомлень зі смартфонів та планшетів, що вже не можуть зосередитися на заняттях.
Через чат у соцмережі невідомий погрожував київській гімназії терактом. Відкрито кримінальне провадження
25 лютого невідомий надіслав учням київської гімназії №318 «Міленіум» повідомлення з попередженням про теракт. Погрози надійшли у груповий чат одного з класів.
Як розпізнати фейк на прикладі новини з Таджикистану. Три правила
В рамках нового проекту з медіаграмотності незалежна медіа-група Республіки Таджикистан «Asia-Plus» випустила ролик, який вчить інтернет-користувачів перевіряти новини та робити фактчекінг.
Трамп вимагає прискорити розробку 6G, хоча створення 5G ще не завершено
Президент США Дональд Трамп вимагає від науковців прискорити розробку формату 6G, хоча вони ще не завершили роботу над проектами 5G — наступних телекомунікаційних стандартів для мобільних мереж після стандартів 4G.
Disney, Nestle та Epic Games прибрали рекламу з YouTube через скандал з сексуальною експлуатацією дітей
Великі компанії почали розривати рекламні контракти з Youtube після викривального відео блогера Мета Уотсона. В ньому він детально описує, як деякі юзери використовують коментарі під відео для задоволення своїх сексуальних потреб.
В НАТО перевірили стійкість військових до провокацій у Facebook. Результати невтішні
Всього за $60 дослідники змогли дізнатися роль конкретних службовців у військових навчаннях, відстежити їхні пересування та навіть переконати їх не слухати накази. І це все завдяки соціальним мережам.
Російські хакери атакували американські аналітичні центри у Європі  
Хакерська група, яку пов’язують з російською військовою розвідкою, атакувала європейські офіси двох американських аналітичних центрів.
У зашифрованих месенджерах продають дитяче порно — розслідування BBC
Зображення сексуального насильства над дітьми розповсюджуються в зашифрованих месенджерах Telegram і Discord.

Автори

С
Г
К