Як дотриматися новорічних обіцянок: п’ять онлайн-інструментів
Онлайн-платформи пропонують інноваційні способи мотивації, щоб досягти поставлених цілей. Серед них — спілкування з однодумцями та…ваші гроші.
«Коли позбуваєшся стереотипів, стає легше дихати», — дискусія на Форумі видавців про книжку «Майя та її мами»
На Форумі видавців у Львові відбулася дискусія «Чи готова школа говорити з дітьми на складні теми», де обговорили ситуацію навколо книжок Лариси Денисенко «Майя та її мами» та «Я не боюсь сказати» Анастасії Мельниченко.
Як навчитися створювати трансмедійні історії. Огляд онлайн-курсу від Coursera
Яка різниця між трансмедійністю й мультимедійністю і як із трансмедіа пов’язані Червона Шапочка та етнографічні характеристики аудиторії — про це розповідають в онлайн-курсі.
«ЗМІ були за межами того, що відбувалося насправді», — редактор із Financial Times про вибори у США та Brexit
«ЗМІ забагато часу витрачали на спілкування із самими собою — замість говорити з аудиторією», — Тоні Барбер аналізує помилки, яких припустилися журналісти.
Фінансовий менеджмент для журналіста: як я проходила онлайн-курс
Іноді виникає бажання й потреба розібратись у сфері, далекій від твоєї щоденної роботи. Для мене це став фінансовий менеджмент і курс на Prometheus.
Пулітцер-2017 у деталях — за що й кому дали найпрестижнішу журналістську премію
Розслідування схем фармацевтичних компаній, які призвели до смертей тисяч людей у Західній Вірджинії, матеріали про приховування сексуального насильства в університеті, фоторепортаж про масові вбивства на Філіппінах — це лише частина матеріалів, які цього року здобули Пулітцерівську премію.
«Ми всі оповідачі історій»: чого навчає онлайн-курс від студії Pixar
Творці стрічок «У пошуках Немо» і «Рататуй» демонструють шлях створення мультфільму від ідеї до прем’єри та діляться секретами, як розповісти цікаву історію.
Як я отримала сертифікат експертки з гендеру
Історія про те, як я проходила перший у житті онлайн-курс «Жінки та чоловіки: гендер для всіх» на платформі Prometheus - чому це зона комфорту для інтроверта і як усе це взагалі працює.
План саморозвитку-2017: корисні онлайн-ресурси
Прочитати заплановані книжки, пройти (до кінця!) онлайн-курси, зануритися в мистецтво, відвідати найкращі музеї і спланувати мандрівку — інтернет пропонує безліч способів зробити це нарешті. І навіть написати листа в майбутнє — аби нічого не забути.
«Ви маєте вислухати історію навіть тієї людини, яка скоїла смертельний злочин», - журналістка BBC
«ВВС лише через 50 років прийняла одну цінність — в центрі всього, що ми робимо, має бути аудиторія», - вважає журналістка Анджеліна Фуско.

Автори

С
Г
К