Дайджести як головний формат регіональної журналістики
Огляд сумських і дніпропетровських сайтів засвідчує, що журналісти відмовляються працювати з першоджерелами, перетворюючи новину на довгий ланцюжок посилань та нехтуючи стандартом достовірності.
Панове губернатори, хто ви?
Протягом останнього року активність використання слова «губернатор» помітно зросла не тільки в ЗМІ тих українських областей, які межують із Росією, — Сумській, Харківській, Донецькій, а й навіть на Львівщині.
Кримська «зона сутінок» і вінницька джинса по-земляцьки
Кримські телеканали з готовністю ретранслюють посили Кремля, а вінницькі демонструють анормальну прихильність до Порошенка та Гройсмана. Моніторинг теленовин регіональних телекомпаній за 7–12 липня 2014 року.
Комітет захисту журналістів стурбований нападом на незалежного редактора в Україні
Комітет захисту журналістів стурбований брутальним нападом на редактора Євгена Положія в Україні. Організація закликає владу здійснити ретельне розслідування, затримати винуватців, а також надати захист постраждалому редактору, який перебуває в лікарні. Про це йдеться в офіційній заяві, опублікованій на сайті КЗЖ.
Кому й мовчання – позиція
У деякий регіонах комунальна преса, аби не наражатися на неприємності, не помітила ні майдану, ні антимайдану. 
Мовні аспекти журналістських стандартів
Тенденція в сумському медіапросторі засвідчує повернення до журналістських стандартів радянського періоду. Що ж до замовників, то це яскраве свідчення їхньої нездатності жити в параметрах сучасного світу
Олександр Вілкул – нова зірка регіональних медіа
Віце-прем’єр-міністр не сходить зі шпальт місцевих газет
Інформаційний голод не тітка, газети не піднесе
Місцева реалія – розхвалити те, що центральні засоби масової інформації розкритикували…
Крива падіння
Cумська редька анітрохи не гіркіша від харківського хрону чи кримської цибулі. Реакція сумського журналіста Володимира Чернова на моніторинг регіональної преси УОЦР.
Ралі-рейд джинси в сумських медіа
Найвищий відсоток джинси та низькі професійні стандарти демонстрували протягом минулого року сумські медіа. Моніторинг Українського освітнього центру реформ.

Автори

С
Г
К