«Facebook знає про вас більше, аніж ваша родина»: хакерське угрупування планує знищити соціальну мережу 5 листопада 2011 року (відео)

00:00,
10 Серпня 2011
1151

«Facebook знає про вас більше, аніж ваша родина»: хакерське угрупування планує знищити соціальну мережу 5 листопада 2011 року (відео)

00:00,
10 Серпня 2011
1151
«Facebook знає про вас більше, аніж ваша родина»:  хакерське угрупування планує знищити соціальну мережу 5 листопада 2011 року (відео)
Відома хакерська група Anonymous, що нещодавно атакувала сайт МВС Сирії, змінивши там головну сторіну, а також тимчасово вивела з ладу сайт ЦРУ, оголосила про свої наміри «вбити Фейсбук».  

Звернення, традиційно для Anonymous, було оприлюднене на YouTube. У ньому учасники  хакерської групи пояснили мотиви, що штовхнули їх на настільки амбітний крок.

 

На думку Anonymous, проект Facebook співпрацює із урядами та спецслужбами, надаючи їм приватну інформацію користувачів. Крім того, персональна інформація залишається у базах даних соціальної мережі навіть після видалення акаунту, і може бути використана для подальшого шпигування за людьми. Anonymous стерджує, що приватність у Facebook є цілковитою ілюзією, оскільки проект Марка Цукерберга знає про користувачів «більше, аніж їх родина». Крім того, те, що публікується у соціальній мережі , залишається у ній назавжди.

 

Також було названо дату, згідно якої, за планами хакерської групи, Facebook буде виведено з ладу. Цей день, на думку Anonymous увійде в історію.

 

«Увага! Громадяни всього світу, ми, Anonymous, звертаємо вашу увагу на нівелювання поняття приватності у інтернеті. Ми бажаємо зберігати свободу інформації та її захищеність. Facebook загрожує вашій приватності. Facebook продавав інформацію урядовим агенціям та надавав таємний доступ компаніям з інформаціної безпеки, щоб вони мали змогу шпигувати за людьми зі всього світу. Деякі з таких компаній працюють на авторитарні уряди – наприклад, Єгипту та Сирії. Все, що ви публікуєте в Facebook залишається у Facebook, ставлячи під сумнів ваше право на приватність. Навіть якщо ви видалите свій акаунт, вся ваша персональна інформація залишиться у Facebook і може бути використана у будь-який час. Налаштування опцій приватності з метою зробити ваш акаунт більш захищеним – також ілюзія.  Facebook знає про ваш більше, аніж ваша родина. Люди інтернету, ви живете у Facebook, не підозрюючи про те, що ви у небезпеці, ваша особиста інформація може потрапити до рук урядів. Одного дня ви згадаєте наші слова і зрозумієте, що ми вчинили вірно. Обміркуйте це і приготуйтеся до визначного дня в історії. 5 листопада 2011 року – ми Anonymous, і нас легіон, ми не пробачаємо та не забуваємо. Поважайте нас!», – йдеться у зверненні.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду