Поляки вийшли на мітинг проти ухвалення антипіратського закону ACTA

00:00,
26 Січня 2012
1255

Поляки вийшли на мітинг проти ухвалення антипіратського закону ACTA

00:00,
26 Січня 2012
1255
Поляки вийшли на мітинг проти ухвалення антипіратського закону ACTA
Тисячі поляків вийшли сьогодні на демонстрацію протесту проти цензури в інтернеті.

Протест стосувався планів польського уряду підписати Торгову угоду з боротьбі із контрафакцією (The Anti-Counterfeiting Trade Agreement, ACTA), яка позиціонується як міжнародний документ про захист інтелектуальної власності, повідомляє BBC.

Мітингуючі вважають, що цей документ порушить принцип вільного інтернету.   Прем’єр-міністр Польщі Дональд Тyск (Donald Tusk) повідомив, що уряд планує підписати Торгову угоду у четвер.

Протестуючі вийшли на мітинг із транспарантами «Ні цензурі», проте Таск зауважив, що уряд не реагуватиме на подібний, як він висловився, «шантаж».

Як відзначає BBC, угода ACTA має спільні риси із американським антипіратським законом SOPA, проти прийняття якого останнім часом активно протестують глобальні інтернет-компанії.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Agencja Gazeta
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду