The Sun: арешти журналістів News of the World – це полювання на відьом

00:00,
14 Лютого 2012
1048

The Sun: арешти журналістів News of the World – це полювання на відьом

00:00,
14 Лютого 2012
1048
The Sun: арешти журналістів News of the World – це полювання на відьом
Помічник редактора видання The Sun, яке входить у структуру холдингу Руперта Мердока News Corporation разом із нині закритим таблоїдом News of the World, Тревор Кавана у своїй колонці на сайті The Sun назвав арешти у рамках розслідування справи про телефонні прослуховування «полюванням на відьом».

Кавана відзначає, що у справі, яка вже зіпсувала імідж та кар’єру багатьом журналістам Руперта Мердока, «не варто робити поспішних висновків».

На його думку, саме ця справа стала основною причиною того, що Великобританія спустилася на дев’ять місць нижче у Міжнародній порівняльній таблиці свободи слова, а до журналістів холдингу Мердока поліція зараз ставиться як до «членів злочинного угруповання».

«У відповідності до «драконських» умов поліцейського утримання багатьом журналістам забороняють розмовляти один з одним. Їх розглядають як загрозу національній безпеці», – пише Тревор Кавана (Trevor Kavanagh) у своїй статті для The Sun.

Кавана зауважує, що журналісти іноді платят гроші для того, щоб отримувати свої історії. «Це стандартна процедура, яка існує протягом всього часу існування газет, у нас і за кордоном», – відзначає він, додаючи, що в цьому немає нічого дискредитуючого.

«Без хороших джерел жодна газета не змогла б оприлюднювати скандали – це в інтересах суспільства», – додає Кавана.

При цьому він наголошує, що співробітництво із поліцією у рамках справи із незаконним зламом голосової та електронної пошти людей, а також їхньої фінансової інформації – важливий і правильник крок. Проте немає необхідності драматизувати події, а сама News Corporation повинна захищати репутацію своїх журналістів у Великобританії та за її кордонами.

«Доки ще не пізно, ми повинні замислитися: хіба нам не слід поставити питання  до чого це нас приведе. У нас буде краща преса?

Чи у нас буде преса, залякана політиками, преса, яка публікуватиме ту інформацію, котру політики – не читачі – вважатимуть прийнятною?», – резюмує Кавана.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
The Daily Telegraph
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду