В Китайських мікроблогах призупинили можливість залишати коментарі

00:00,
31 Березня 2012
667

В Китайських мікроблогах призупинили можливість залишати коментарі

00:00,
31 Березня 2012
667
В Китайських мікроблогах призупинили можливість залишати коментарі
Користувачі двох найвпливовіших китайськ мікроблогів Sina Weibo і Tencent QQ з 31 березня до 3 квітня не зможуть залишати коментарі, «доки з блогів не будуть видалені чутки, що містять незаконну інформацію», повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Згідно поширеної напередодні заяви державного управління інтернет-інформації КНР і поліції Пекіна, було закрито 16 сайтів і затримано шість осіб, яким «предʼявлено звинувачення в поширенні чуток у китайському сегменті інтернету про те, що в столицю КНР введена військова техніка».

«У звʼязку з поширенням чуток в популярних мікроблогах Weibo і Tencent QQ, було прийнято рішення про накладення на них відповідних санкцій», − заявив офіційний представник державного управління інтернет-інформації КНР.

Спостерігачі відзначають, що «незаконна» інформація, що зʼявилася в китайських блогах, повʼязана з недавнім рішенням Центрального комітету Компартії Китаю про звільнення від обовʼязків секретаря парткому міста центрального підпорядкування Чунціна Бо Сілая і чутками про політичну боротьбу у вищих ешелонах влади КНР, що виникли після.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду