Блокування Пакистаном Twitter було короткочасним

00:00,
21 Травня 2012
1102

Блокування Пакистаном Twitter було короткочасним

00:00,
21 Травня 2012
1102
Блокування Пакистаном Twitter було короткочасним
Пакистанська телекомунікаційна адміністрація (The Pakistan Telecommunications Authority) відновила в неділю доступ до сайту Twitter, повідомляє BBC. 

Це сталося після того, як упродовж восьми годин сайт було заблоковано за розміщення на ньому «богохульних» матеріалів.

Заборона набула чинності невдовзі після того, як міністр внутрішніх справ Пакистану Рехман Малік (Rehman Malik) заявив, що пакистанська влада не має наміру блокувати Тwitter.

Причину заборони чітко пояснено не було, відзначає BBC.

Катарська телемережа Al Jazeera уточнює: Twitter був заблокований, бо  відмовився вилучити «образливі для ісламу» матеріали. Йдеться про те, що сервіс мікроблогів заохочував конкурс карикатур Facebook на пророка Мухаммеда. Тим часом числена кількість мусульман вважають, що зображувати його, навіть у позитивному контексті – неприпустиме блюзнірство.

У 2010 році, нагадує BBC, Пакистан «через конкурс малюнків пророка Мухаммеда», вміщений у Facebook, заблокував доступ до близько 1000 сайтів.

Торік у Пакистані також без попередження було заблоковано тисячі сайтів. Серед них – порнографічні ресурси й ті, що вважаються «антидержавними».

З листопада 2011 року до березня 2012-го після програми, яку пакистанська влада розцінила як «небажану», було вилучено з  ефіру канал світових новин BBC.

Багато хто в Пакистані стурбований питанням порушення свободи слова. Однак не менше і тих, хто підтримувє запровадження обмежень медіа та інтернету – свідчить кореспондент BBC в Ісламабаді.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
WebGranth
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду