У Казахстані заборонили мовлення опозиційного каналу «К-Плюс»

00:00,
12 Грудня 2012
891

У Казахстані заборонили мовлення опозиційного каналу «К-Плюс»

00:00,
12 Грудня 2012
891
У Казахстані заборонили мовлення опозиційного каналу «К-Плюс»
Рішенням суду на території Казахстану припинено мовлення опозиційного каналу «К-Плюс», повідомляє РІА «Новости» з посиланням на міжнародний фонд захисту свобода слова «Аділ соз».

Крім цього, заблоковано пов’язані з каналом «К-Плюс» інтернет-ресурси.

Раніше, 6 грудня, Бостандикський районний суд Алмати оголосив вирок стосовно визнання продукції телекомпанії «К-Плюс» такою, що суперечить законодавчим актам Республіки Казахстан.

«Припинити розповсюдження на території Республіки Казахстан продукції іноземних засобів масової інформації – ВАТ «Телекомпанія «К-Плюс» і дублюблюючих його інтернет-ресурсів www.kplus-tv.net, www.kplus-tv.kaz.net, а також інших засобів періодичного чи безперервного публічного розповсюдження продукції ВАТ «Телекомпанія «К-Плюс», включно із інтернет-ресурсами, які використовуються для такого розповсюдження», – йдеться у постанові суду.

За даними РІА «Новости», суд розглянув справу за відсутності представників відповідача.

Виконання рішення суду покладено на Міністерство культури та інформації і Міністерство транспорту та комунікацій Казахстану.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Respublika-kz
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду