Китай розмірковує над ідеєю «інтернет – після надання паспорту»

00:00,
25 Грудня 2012
1350

Китай розмірковує над ідеєю «інтернет – після надання паспорту»

00:00,
25 Грудня 2012
1350
Китай розмірковує над ідеєю «інтернет – після надання паспорту»
Китайські  законодавчі органи розглядають можливість введення закону, який забов’яже користувачів інтернету надавати провайдерам паспортні дані, повідомляє агентство «Сіньхуа».

На думку Постійного комітету при Національному народному конгресі (National People’s Congress, NPC), відзначає інформагенство, подібне рішення допоможе захистити користувачів та гарантувати «здоровий» та «обережний» розвиток інтернету.

Проект анонсованого комітетом рішення забов’язує провайдерів стаціонарного та мобільного інтернету фіксувати паспорті дані своїх користувачів.

За даними China Internet Network Information Center (CINIC), які наводить «Сіньхуа», кількість інтернет-користувачів у Китаї складає близько 538 млн станом на червень поточного року – проти 620 тис. у 1997 році. The New York Times наводить приблизну цифру у 600 млн китайських користувачів інтернету.

Влада країни нещодавно почала блокувати програми, котрі дозволяли заходити на заборонені сайти, такі як Twitter, Facebook і YouTube, пише The New York Times. Так, щоденна газета Global Times, яка представляє позицію комуністичної партії Китаю, повідомляла, що країна модернізувала свій «великий брендмауер». Крім цього газета нагадала: компанії, котрі надавали послуги доступу до заборонених сайтів, діяли всупереч китайському законодавству.

Також, продовжує The New York Times, посол Китаю у Великобританії Лю Сяо Мін (Liu Xiao Ming) зауважив BBC, що у світі існує «дуже неправильне уявлення стосовно Китаю та інтернету».

З цього приводу посол навіть написав колонку для The South China Morning Post, у якій відзначив: «Фактично, китайці є дуже відкритими у питаннях умов використання нтернету. Фактично, сьогодні у Китаї – дуже багато інтернет-користувачів».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
The New York Times
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду