Таджикистан скасував рішення щодо масового блокування сайтів

00:00,
26 Грудня 2012
430

Таджикистан скасував рішення щодо масового блокування сайтів

00:00,
26 Грудня 2012
430
Таджикистан скасував рішення щодо масового блокування сайтів
Служба зв’язку Таджикистану скасувала рішення про масове блокування сайтів у країні, повідомляє РІА «Новости».

Блокувати місцева Служба зв’язку мала намір 131 сайт (за іншими даними – 129). Більшість з цих порталів містять музичний та відеоконтент, за даними «ИТАР-ТАСС», серед сайтів, які увійшли у списку, переважно – розважальні ресурси та соціальні мережі ВКонтакте та «Мой мир». РІА «Новости» додає, що серед сайтів також – відеохостинг Topvideo.tj, місцевий аналог YouTube.

«Деякі ЗМІ поквапилися включити до переліку заборонених Twitter та «Одноклассники», проте у офіційному документі вони не фігурують», – вказує «ИТАР-ТАСС»

Рішення про блокування сайтів підписав заступник Служби зв’язку Рафік Шокіров 20 грудня. Документ провайдери отримали минулої п’ятниці, і вже у суботу низка провайдерів заблокували сайти із списку.

Необхідність блокування сайтів Служба зв’язку пояснювала «техніко-профілактичними» роботами.

«У вівторок ввечері нам зателефонували із Служби зв’язку і сказали, що лист від заступника керівника Рафіка Шокірова анулюється», – підтвердили РІА «Новости» представники трьох компаній-провайдерів.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Techieinsider
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду