Думський комітет РФ схвалив штрафи за нецензурну лексику в ЗМІ

00:00,
14 Січня 2013
1013

Думський комітет РФ схвалив штрафи за нецензурну лексику в ЗМІ

00:00,
14 Січня 2013
1013
Думський комітет РФ схвалив штрафи за нецензурну лексику в ЗМІ
Сума штрафу коливається від 2 тис російських рублів (для громадян) до 200 тис (для юридичних осіб).

Комітет російської Держдуми з конституційного законодавства і державного будівництва на засіданні у понеділок рекомендував схвалити у першому читанні поправки до Кодексу про адміністративні правопорушення, якими вводяться штрафи за ненормативну лексику у ЗМІ, повідомляє «Интерфакс».

«Під законопроектом є підписи представників різних фракцій Держдуми, що свідчить про загальне розуміння необхідності рішення цієї проблеми», – відзначив віце-спікер Держдуми від «Единой России» Сергій Желєзняк.

Діюче російське законодавство передбачає адміністративну відповідальність за нецензурні висловлювання у матеріалах ЗМІ, призначених для дітей та підлітків.

«Однак ми вважаємо, що мат на нецензурна лайка неприпустимі у будь-яких ЗМІ, тому запропонували ввести заборону на використання ненормативної лексики, відповідальність за наявність такого гатунку висловів у всіх ЗМІ», – підкреслив віце-спікер.

Штраф за нецензурні висловлювання в ЗМІ пропонується встановити у рамках: 2–3 тис. російських рублів для громадян, 5–20 тис для посадових осіб, 20–200 тис для юридичних осіб. 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Сергій Желєзняк / «ИТАР-ТАСС»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду