Суд дозволив CBS і CNet розповсюджувати торрент-клієнти

00:00,
22 Лютого 2013
1360

Суд дозволив CBS і CNet розповсюджувати торрент-клієнти

00:00,
22 Лютого 2013
1360
Суд дозволив CBS і CNet розповсюджувати торрент-клієнти
Каліфорнійський суд дозволив сайту CBS і виданню CNet продовжувати розповсюдження торрент-клієнтів та іншого необхідного для поширення файлів програмного забезпечення, пише Torrent Freak.

Таким чином суд відповів на спільний позов мільярдера Алкі Девіда (Alki David) і групи музикантів, котрі звинуватили ресурси у підтримці піратства.

Згідно з рішенням суду, публікація CBS i CNet торрент-клієнтів не вказує на те, що редакції будуть порушувати авторське право і закликатимуть робити це своїх читачів.

Представник CBS Розабель Тао (Rosabel Tao) повідомила Torrent Freak, що у компанії задоволені такою «гучною перемогою».

У американському суспільстві триває дискусія стосовно використання торрентів і порушення авторського права. З цього приводу наприкінці грудня 2012 року розробник торрент-клієнтів µTorrent та BitTorrent компанія BitTorrent Inc. запустила спеціальний сайт Does BitTorrent = Piracy? («BitTorrent = Піратство?»)

«Ми не підтримуємо піратство. Ми не пропагуємо його. Ми не розповсюджуємо інформацію про піратські сайти», – зауважував тоді генеральний директор BitTorrent Inc. Ерік Клінкер (Eric Klinker).

Технологія торрент-протоколу не може будти позитивною чи негативною, це просто технологія, котра може бути використана з різною метою, і для поширення легального контенту також, а самій BitTorrent Inc. вже набридло чути постійні звинувачення у підтримці «темної сторони Сили», відзначав Клінкер.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: CNet.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду