Дуров обговорює зі світовими лейблами легальні моделі прослуховування музики у ВКонтакте

00:00,
5 Липня 2013
1055

Дуров обговорює зі світовими лейблами легальні моделі прослуховування музики у ВКонтакте

00:00,
5 Липня 2013
1055
Дуров обговорює зі світовими лейблами легальні моделі прослуховування музики у ВКонтакте
Гендиректор ВКонтакте Павло Дуров розпочала переговори із авторитетними рекординговими компаніями. Сторони намагаються знайти модель, яка дозволить користувачам соцмережі легально слухати музику, а правовласникам – заробляти на цьому. Про нову ініціативу ВКонтакте повідомляє газета «Ведомости».

Павло Дуров хоче домовитися із найбільшими світовими рекординговими компаніями про те, щоб користувачі ВКонтакте моги легально слухати записи музикантів з їхніх каталогів. «Ведомостям» Дуров повідомив, що варіанти, котрі влаштували б видавців музичної продукції «без шкоди для російських інтернет-користувачів», шукають разом із Sony Music, Warner Music і Universal Music.

«Вже протягом найближчих місяців ми побачимо позитивні зміни у цій сфері», – пообіцяв гендиректор ВКонтакте. Як відзначає газета, представники двох лейблів на умовах анонімності підтвердили, що їхні компанії ведуть переговори з соцмережею.

ВКонтакте дозволяє користувачам завантажувати музику і відео зі своїх комп’ютерів. При цьому Дуров повідомляв, що соцмережа працює за стандартами американського закону про захист авторських прав DMCA, і видаляє аудіо- та відеозаписи за вимогою правовласників.

Однак в червні 2013 року у ВКонтакте почалося масове видалення нелегальної музики, авторські права на яку належать Universal Music Group, Warner UK Music Group і Sony Music. Георгій Лобушкін, прес-секретар Вконтакте, пояснював, що масове видалення музики пов’язане зі збільшенням кількості скарг від правовласників.

Події у ВКонтакте розгортаються на фоні посилення уваги російського уряду до питань захисту авторських прав. Так, 2 липня президент Володимир Путін підписав закон, направлений на боротьбу з піратськими фільмами в інтернеті. При цьому документ категорично розкритикували представники інтернет-індустрії країни. До розгляду питання про боротьбу з іншими типами піратського контенту в Держдумі РФ планують повернутися восени.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: ARS Technica.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду