Позови до медіакомпаній в США можуть призупинити найм стажерів - Guardian

00:00,
24 Жовтня 2013
1095

Позови до медіакомпаній в США можуть призупинити найм стажерів - Guardian

00:00,
24 Жовтня 2013
1095
Позови до медіакомпаній в США можуть призупинити найм стажерів - Guardian
Women's Wear Daily, журнал великого видавця Condé Nast, оголосив що з наступного року закриває програму стажування. Британська Guardian зробила висновок, що компанія може ввести таке правило у всіх своїх виданнях через позов двох екс-практикантів.

Американська компанія Condé Nast видає такі популярні видання як Vogue, GQ, Vanity Fair, New Yorker.

Причиною відмови від співпраці із практикантами може стати позов двох колишніх стажерів журналів New Yorker та W, що їм платили менше $1 за годину за 14-годинний робочий день.

Американське законодавство дозволяє роботодавцям наймати на роботу на безоплатній основі стажерів, якщо натомість вони удосконалюють свої професійні навички, але не заміняють офіційних працівників. Проте останнім часом хвиля судових позовів викликала дебати на тему, чи така практика не є звичайною експлуатацією працівників.

У цій справі уже є прецедент. У липні суд постановив, що кінокомпанія Fox Searchlight Pictures порушила закон, виплачуючи двом стажерам платню нижчу мінімальної за роботу у фільмі «Чорний лебідь». Відтоді компанія перестала наймати безоплатних стажерів, тепер мінімальна ціна за працю встановлена на рівні $7,25 на год для асистентів на виробництві.

Крім того, зараз у суді знаходиться справа колишнього практиканта проти Harper's Bazaar.

Лорен Беллінджер (Lauren Ballinger), яка працювала у журналі W у 2009 році, порівняла свою роботу із досвідом героїні Енн Хетеуй (Anne Hathaway) із фільму «Диявол носить Prada». Інший позивач – Метью Ляйб (Matthew Leib) скаржиться, що йому заплатили десь в межах $300-500 за роботу над архівом карикатур New Yorker, на що він витратив два літа.

Представник позивачів Рейчел Бін (Rachel Bien) вважає, що для Condé Nast було би «розумно» закрити стажування. На її думку це експлуатація праці, і існує вона здебільшого у медіа- та модній індустрії.

«Це вже стало практикою у певних індустріях – особливо у медіа та моді, – що люди працюють безкоштовно. І ми кажемо, що це неправильно. Тому ми хочемо підтягнути ці випадки до норми».

Юрист наполягає, що було би правильно, якби стажери отримували мінімальну платню.

Нагадаємо, що із березня 2013 року Condé Nast видає Vogue Ukraine у партнерстві із UMH Group.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
«Диявол носить Prada». theempressofdress.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду