У Британії заборонили джинсу в блогах

00:00,
12 Січня 2011
903

У Британії заборонили джинсу в блогах

00:00,
12 Січня 2011
903
У Британії заборонили джинсу в блогах
Заборона переважно стосується знаменитостей, які заробляють тисячі доларів за твіт.

 

Британські чиновники погрожують штрафами блогерам, які публікують проплачені пости у своїх щоденниках та мікроблогах, пише російська «Газета.ру» із посиланням на британську пресу. Вимога стосуватиметься блогів, соціальних мереж і мікроблогів, передусім Twitter.

 

Антимонопольне відомство – Управління добросовісної конкуренції – Великої Британії вимагає маркувати рекламні повідомлення спеціальними позначками. Цей орган порушив першу справу проти піар-менеджерів та блогерів за розміщення проплачених постів із прихованою рекламою товарів в особистих щоденниках. Об’єктом першої справи стала піар-компанія Handpicket Media, яка регулярно оплачувала блогерські пости. Такі пости відомство вважає такими, що вводять читачів в оману та порушують принципи чесної конкуренції.

 

Джинса у блогосфері почала поширюватись у Великій Британії після того, як близько 40 зірок у своїх мікроблогах на Twitter написали позитивні відгуки про автомобіль Range Rover. На минулому тижні стало відомо, що музикант Кертіс Джеймс Джексон (50 Cent) спричинив зростання вартості акцій фонду H&H Imports на 50% своїми повідомленнями у Twitter.

 

«Знаменитості можуть справляти величезний вплив на людей – неважливо, чи по телевізору, чи в Twitter,- цитує видання генерального директора рекламного агентства Ad.ly Арні Гуллов-Сингха. – Й можуть отримувати за це хороші гроші. Зірки можуть заробити 3 – 10 тисяч доларів за одне рекламне повідомлення. Ціна зростає – найбільш ефективні можуть отримувати шестизначну суму за рік або за квартал». За його словами, ще рік тому знаменитості боялися цієї практики, але коли побачили, як легко можна заробити 5 тисяч доларів за одне повідомлення, почали масово погоджуватись на приховану рекламу.

 

Видання також наводить факти щодо практики прихованої реклами в російській блогосфері.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду