Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
У Британії заборонили джинсу в блогах
Британські чиновники погрожують штрафами блогерам, які публікують проплачені пости у своїх щоденниках та мікроблогах, пише російська «Газета.ру» із посиланням на британську пресу. Вимога стосуватиметься блогів, соціальних мереж і мікроблогів, передусім Twitter.
Антимонопольне відомство – Управління добросовісної конкуренції – Великої Британії вимагає маркувати рекламні повідомлення спеціальними позначками. Цей орган порушив першу справу проти піар-менеджерів та блогерів за розміщення проплачених постів із прихованою рекламою товарів в особистих щоденниках. Об’єктом першої справи стала піар-компанія Handpicket Media, яка регулярно оплачувала блогерські пости. Такі пости відомство вважає такими, що вводять читачів в оману та порушують принципи чесної конкуренції.
Джинса у блогосфері почала поширюватись у Великій Британії після того, як близько 40 зірок у своїх мікроблогах на Twitter написали позитивні відгуки про автомобіль Range Rover. На минулому тижні стало відомо, що музикант Кертіс Джеймс Джексон (50 Cent) спричинив зростання вартості акцій фонду H&H Imports на 50% своїми повідомленнями у Twitter.
«Знаменитості можуть справляти величезний вплив на людей – неважливо, чи по телевізору, чи в Twitter,- цитує видання генерального директора рекламного агентства Ad.ly Арні Гуллов-Сингха. – Й можуть отримувати за це хороші гроші. Зірки можуть заробити 3 – 10 тисяч доларів за одне рекламне повідомлення. Ціна зростає – найбільш ефективні можуть отримувати шестизначну суму за рік або за квартал». За його словами, ще рік тому знаменитості боялися цієї практики, але коли побачили, як легко можна заробити 5 тисяч доларів за одне повідомлення, почали масово погоджуватись на приховану рекламу.
Видання також наводить факти щодо практики прихованої реклами в російській блогосфері.
«Медіаграмотність»