Попов вирішив впорядкувати спілкування журналістів із чиновниками КМДА

00:00,
13 Січня 2011
1311

Попов вирішив впорядкувати спілкування журналістів із чиновниками КМДА

00:00,
13 Січня 2011
1311
Попов вирішив впорядкувати спілкування журналістів із чиновниками КМДА

У Блоці Віталія Кличка заявили, що голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов обмежив спілкування чиновників КМДА та районних адміністрацій столиці з журналістами, повідомляє УНІАН. Такий висновок прес-служба Блоку Кличка зробила, аналізуючи зміст розпорядження № 7 голови КМДА від 10 січня «Про порядок опрацювання інформаційних запитів, що надходять від засобів масової інформації».

 

За інформацією Блоку Кличка, вказане розпорядження видане з грифом «для службового користування» і станом на 13 січня вже доставлене в усі структурні підрозділи КМДА для виконання. У розпорядженні зазначено, що чиновникам КМДА та районних держадміністрацій, включаючи усі управління, заборонено напряму спілкуватися з журналістами. Таке спілкування, у тому числі надання офіційних документів, статистичної інформації, офіційних коментарів, згоди на участі в інтерв’ю здійснюється виключно через відділ інформаційного забезпечення – прес-службу КМДА. Остання також має проводити жорстку реєстрацію усіх інформаційних запитів, які надходять від ЗМІ.

 

«У той час, коли Верховна Рада ухвалює Закон Про доступ до публічної інформації”, голова КМДА Попов підписує розпорядження, що фактично позбавляє журналістів можливості оперативно отримувати будь-які відомості про діяльність столичних чиновників. Навряд чи це відповідає світовим демократичним процесам. Скоріше свідчить про інше – владі, яка боїться журналістів, є що приховувати», – заявляють у Блоці Кличка.

 

Керівник управління преси та інформації КМДА Оксана Збітнєва у коментарі ТК зазначила, що новий порядок опрацювання запитів, що надійшли від ЗМІ, має на меті впорядкування роботи з інформаційними запитами.

 

«Журналісти постійно скаржилися Олександру Попову з приводу неоперативної відповіді на їхні інформаційні запити. Тому й було підписано розпорядження, згідно з яким прес-служба КМДА має не тільки фіксувати всі інформаційні запити, а й стежити за їх виконанням», – сказала пані Збітнєва.

 

За її словами, це розпорядження не обмежує чиновників КМДА у їхньому праві давати коментарі журналістам.

 

«Телекритика»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду