Польські громадські організації викликають владу на розмову про цензуру в інтернеті

00:00,
26 Січня 2011
943

Польські громадські організації викликають владу на розмову про цензуру в інтернеті

00:00,
26 Січня 2011
943
Польські громадські організації викликають владу на розмову про цензуру в інтернеті
Інтернет-спільнота занепокоєна втручанням держави.

П’ять громадських організацій надіслали прем’єрові Польщі Дональду Туску відкритого листа із проханням відновити дискусію з громадянським суспільством про проблеми цензури в інтернеті, повідомляє media2.pl.

 

Звернення підписали Гельсінська група з прав людини, Internet Society Polska, фонд Panoptykon, фонд Kidprotect.pl, фонд «Сучасна Польща», фонд «Wolnego i twartego  Oprogramowania» і асоціація  Projekt:Polska.

 

Перша зустріч прем’єра з блогерами та представниками неурядових організацій, що відбулась 5 лютого 2010 року, була конструктивною, але чимало даних тоді Туском обіцянок дотепер не виконані. Однією з невиконаних обіцянок, власне, було проведення подібної зустрічі за місяць. Тим часом, як заявляють громадські організації, з’явились нові проблеми, які становлять загрозу для свобод в інтернеті та потребують швидкого вирішення.

 

«Під приводом блокування доступу до сторінок із дитячою порнографії знов постала ідея реєстру заборонених сайтів і сервісів, - ідеться у заяві. – Цього разу це начебто робиться на задоволення вимоги Європейського Союзу, проти якої наша влада, схоже, не заперечує. Дедалі більше обурення викликають факти шпигування спецслужб за приватними комунікаціями в мережі, без санкції суду. Ці факти дивують Брюссель і непокоять уповноваженого з прав людини».

 

Цього разу представники громадського сектору вимагають не круглого столу, а результативної, публічної серйозної розмови на теми, важливі для інформаційного суспільства, яка вплине на сферу регулювання електронних комунікацій.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду