У США радіоведучий звільнився після того, як йому наказали не критикувати Дональда Трампа

The Huff Post

За словами ведучого, він отримав вказівку від одного з керівників радіостанції припинити критикувати Дональда Трампа, пише The Huff Post. «Розмови про політику взагалі не моя тема, але неможливо уникнути теми Трампа, створюючи 3-годинне ток-шоу. Але факт того, що мої боси мене б цензурували й не дозволяли б мені говорити про такі речі - це смішно», - цитує видання Брюса Бонда.

Раніше ведучий опублікував листа від генерального менеджера станції, Тіма Майклса, в якому йшлося про те, що неповажні висловлювання про президента суперечать політиці радіостанції. Також Тім Майклс писав, що дії Брюса Бонда спровокували незадоволення слухачів та загрозу бойкоту з боку аудиторії. У листі також був наказ припинити будь-яку політичну дискусію інакше шоу буде закрито.

Після цього ведучий вирішив звільнитися з радіостанції. «Мені, звісно, не хотілося йти. Працювати в цій студії було чудово. І мені дуже сумно, що я не можу продовжувати це робити», - прокоментував він. Тім Майклс підтвердив, що компанія прийняла відставку Брюса Бонда та бажає йому всього найкращого. 

Як повідомляє Philly.com, власник WTPA Піт Гаррет є палким прихильником Дональда Трампа й навіть написав пісню на підтримку республіканця під час передвиборчої кампанії минулого року.

comments powered by Disqus