Шоу найбільш високооплачуваного ведучого BBC втратило майже півмільйона слухачів за 2016 рік

Dan Kitwood/Getty Images, The Guardian

Як повідомляє The Guardian, минулого року щотижнева аудиторія шоу Кріса Еванса «Breakfast Show» становила 9,47 мільйонів слухачів, а цього року - вже 9 мільйонів. Однак, не зважаючи на скорочення аудиторії, його шоу все ж залишається найбільш популярною радіопередачею у Великобританії.

Два тижні тому компанія BBC оприлюднила дані про працівників, які заробили більше 150 000 фунтів стерлінгів за останній фінансовий рік. Як виявилося, найбільше заробляє ведучий Кріс Еванс - за звітний період він отримав 2,2 мільйона фунтів стерлінгів.

Оприлюднена звітність виявила значний розрив у оплаті праці чоловіків та жінок в компанії BBC. Керівництво компанії спробувало пояснити високу зарплатню Кріса Еванса тим, що він є одним із найпопулярніших ведучих, а його шоу постійно залучають велику аудиторію.  

Генеральний директор BBC Тоні Холл (Tony Hall)отримавлиста від 40 провідних журналісток та ведучих компанії, які висловили своє незадоволення розривом у оплаті праці. Він пообіцяв, що компанія зможе виправити ситуацію до 2020 року.  

Також нещодавно журналісти Financial Times пригрозили страйком через нерівну оплату праці. Профспілкові лідери в газеті зазначили, що менеджмент газети «не сприймає проблему серйозно». Керівництво Financial Times ставило за мету досягнути рівної оплати до 2022 року, однак, журналісти наводять приклад BBC, яка має намір досягнути цього до 2020 року.

comments powered by Disqus