Київське бюро «Радіо Свобода» нагородили премією за висвітлення громадсько-політичної кризи в Україні

колектив Радіо Свобода, rferl.org
 
Про це стало відомо сьогодні під час святкування 60-річчя мовлення української редакції «Радіо Свобода».
 
 
Премія названа іменем Дейвіда Берка, оскільки він був засновником і керівником Ради директорів мовлення США протягом перших трьох років її існування.

 
Нагороду вручив Ненад Пеїч, головний редактор «Радіо Вільна Європа»/«Радіо Свобода». Як він пояснив, цю нагороду вручають щорічно журналістам американського закордонного мовлення за  професіоналізм і роботу в екстремальних умовах.

 
Премію прийняла головний редактор Київського бюро Інна Кузнецова. «Ми працювали як повинна працювати команда професіоналів у важкий для країни час, - сказала вона.  Робили  свою роботу як завжди, дотримуючись стандартів демократичної журналістики».

 
Пані Кузнецова зазначила, що грошову частину нагороди редакція вирішила передати  на потреби нейрохірургічного відділення госпіталю, де лікуються поранені військові.

З нагоди відзначення 60-річчя,  «Радіо Свобода» провела сьогодні круглі столи на тему свободи в часи інформаційної війни. На урочистій частині виступили закордонні гості, а  також прем'єр-міністр Арсеній Яценюк і мер Києва Віталій Кличко.  

comments powered by Disqus