Британське Radio 4 створило спецвипуск до 100-річчя виборчого права для жінок

The Guardian

Як повідомляє The Guardian, усі члени команди, яка працювала над спецвипуском, були жінками, так само як і усі запрошені гості та спікери. У випуску вийшли інтерв’ю з прем'єр-міністром Нової Зеландії Джасіндою Ардерн, колишньою секретаркою з питань освіти Ширлі Вільямс та міністром внутрішніх справ Ембер Радд.

В програмі також було запущено голосування за найбільш впливову жінку останніх 100 років.

Свій проект до річниці створила і телекомпнаія Channel 4 - в родику чотири британські жінки, яким виповнилося по 100 років, розповідають як виборче право змінило життя жінок у Великобританії. Ролик також став частиною кампанії, яка просуває прем’єру серіалу «Суфражистка» на Channel 4.

Radio 4 входить до мережі телерадіомовної компанії BBC, яка переживає скандал через нерівну оплату праці чоловіків та жінок. В минулому році компанія BBC була змушена розкрити дані про свїх працівників, які отримали понад 150 000 фунтів стерлінгів за останній фінансовий рік. BBC оприлюднила список з 96 людей і лише третина з них були жінками.

Генеральний директор BBC Тоні Холл (Tony Hall) отримав листа від 40 провідних журналісток та ведучих компанії, які висловили своє незадоволення розривом у оплаті праці. Він пообіцяв, що компанія зможе виправити ситуацію до 2020 року.  

Нещодавно BBC запропонувала встановити ліміт у £320 000 на зарплатні для ведучих. Про плани щодо запровадження ліміту було оголошено невдовзі після того, як члени британського парламенту зажадали розпитати генерального директора BBC Тоні Холла (Tony Hall) про культуру оплати праці в компанії.

comments powered by Disqus