Журналіст Vice визначив найгірший різдвяний фільм

Кадр з фільму «Kirk Cameron's Saving Christmas»

Усього журналісту довелося подивитися та розкритикувати 14 стрічок.

Джеймі Лі Кертіс Тайт зізнався, що напередодні Різдва любить дивитися тематичні фільми, але оскільки справді гарних стрічок на цю тему існує близько 20, список швидко вичерпується. Цього року він вирішив натомість дослідити, які фільми є найгіршими. 

Стрічки журналіст відбирав за такими критеріями: вони повинні бути американськими й доступними на одному зі стрімінгових сервісів.

Джеймі Лі Кертіс Тайт також скористався сайтом FlickMetrix, який за допомогою різних факторів створює рейтинг фільмів, доступних на стрімінгових платформах. Тайт розпочав ранок із пошуку стрічки з найнижчим рейтингом по слову «Різдво». Ним і виявився фільм «Кірк Кемерон рятує Різдво». 

«"Американська колядка" (American Carol), безумовно, стала найгіршою стрічкою, яку я подивився протягом дня. Але оскільки вона дуже умовно прив'язана до Різдва, я не певен, що може претендувати на звання Найгіршого різдвяного фільму всіх часів (в межах цього досить лінивого експерименту). Замість цього я обираю фільм "Кірк Кемерон рятує Різдво". Окрім того, що він технічно поганий, фільм також має надзвичайно сумнівну мораль: що купівля різдвяного мотлоху є більш християнською, ніж фінансування свердловин в Африці», — резюмував автор статті.

Крім того, в списку жахливих фільмів про Різдво Джеймі Лі Кертіса Тайта опинилися:

  • мультфільм «Все, чого я хочу на Різдво, — це ти» за однойменною піснею Мераї Кері й із нею ж в головній ролі;
  • відома комедія «Пережити Різдво» з Беном Аффлеком у головній ролі. За сюжетом, заможний молодик платить незнайомій родині, щоби вона провела з ним святковий вечір;
  • фільм скейтера та каскадера Бема Марджера «Бем Марджера представляє: Де *** Санта?», який розповідає про пошуки Санта-Клауса у Фінляндії;
  • епізод анімаційного серіалу «Овочеві історії», в якому фрукти та овочі на прикладі біблійних історій вчать дітей життя;
  • анімаційна короткометражка «Хо-хо ні! Це різдвяний спецвипуск Містера Білла!» Містер Білл  — це лялька-клоун, яку в 1970-1980 роках показували в шоу Saturday Night Live.
  • християнський фільм «Безхатченки на свята» та ін.

Натомість американсько-італійський фільм «Різдво, яке майже не сталося», що розповідає про конфлікт власника Північного полюса і Санти, на думку Тайта виявився достатньо хорошим. Тому він припинив його дивитися, «узявшись мучити себе чимось менш приємним».

Нагадаємо, американська радіостанція Star 102 цього року відмовилася від відомої різдвяної пісні «Baby It's Cold Outside» через скарги слухачів, які побачили в тексті натяк на сексуальні домагання.

comments powered by Disqus