Із закритими очима: серед блогерів набирає популярності небезпечний челендж

theverge.com

Як пише  TheVerge, про небезпеку таких челенджів повідомляє сам стрімінговий сервіс Netflix. Адже подібний вид розваг почав набирати популярності.

Приміром, блогерка Морган Адамс (Morgan Adams) спробувала прожити свій звичайний день із пов’язкою на очах. Інші вдягали пов’язки на коротший період.

«Не вірю, що маю це написати, але не нашкодьте собі з цим челенджем із «Пташиного коробу». Ми не знаємо, з чого це все почалося та цінуємо вашу увагу, проте Хлопчик та Дівчинка (імена дітей головної героїні Boy та Girl.  ДМ) мають лише одне бажання на 2019 рік: щоб ви не опинилися в лікарні через мем», — написав офіційний акаунт Netflix у Twitter.

У фільмі йдеться про паронормальну епідемію психологічних розладів. Головна героїня відправляється у небезпечну подорож, але, щоб не зійти з глузду, вона мандрує із зав’язаними очима.

Стрічка «Пташиний короб» здобула велику популярність завдяки мемам. Вона зібрала найбільше переглядів за семиденний період після релізу з усіх оригінальних фільмів Netflix — 45 мільйонів.

Нагадаємо, нещодавно Netflix випустила інтерактивний фільм по всесвіту «Чорного дзеркала». У ньому є сцени, які ніхто може так і не відкрити.

comments powered by Disqus