Warner Bros. показала перший кадр з продовження «Фантастичні звірі і де їх шукати»

Leonard

На картинці зображено документи, які герой Ньют Саламандер подав на отримання візи. В них вказано, що його професія - «магозоолог». Також на документі стоїть печатка Міністерства магії, яка вказує що у візі персонажу відмовлено, тому що він «відмовився розкрити подробиці минулої подорожі».

 

Раніше студія Warner Bros. розкрила деталі сюжету нового фільму. Події відбуватимуться в 1927 році, коли чарівникові Геллерту Гріндевальду вдається втікти з-під арешту. За сюжетом, Альбус Дамблдор разом з Ньютом Саламандером будуть протистояти йому та його прихильникам. Також студія повідомила, що у зйомках будуть задіяні нові актори - Джуд Лоу та Зої Кравіц.

Перша частина фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати» мала  великий успіх в американському прокаті. За перші вихідні показу стрічка заробила приблизно 75 мільйонів доларів.

Загалом Джоан Роулінг повідомила про те, що планує написати сценарії до п'яти стрічок із цієї серії. Дія першої частини відбувавалася у Нью-Йорку і в ній переповідається історія про письменника, якого згадують у фільмах про Гаррі Поттера. Змальовані події розгортаються за 70 років до того, як Гаррі читає свою книгу у Гоґвортсі.

comments powered by Disqus