Українці, які їздять на російські ток-шоу, роздмухують їхній рейтинг – Олена Риковцева, «Радіо Свобода»

Радіо Свобода

Таку думку під час дискусії на Шостому львівському медіафорумі висловила редакторка та ведуча російської редакції «Радіо Свобода» Олена Риковцева.

«Інша хвора тема - це українці в російських ток-шоу. З них роблять клоунів, на ці шоу приходять люди з дуже слабким вмінням аргументувати. Часто доходить до бійки, цих людей б’ють. Вони роздмухують рейтинги таким шоу. Й вони їздять за їх [російських ЗМІ] рахунок, не кажучи вже про те, що є люди, які на контракті в них», - розповіла редакторка.

Окрім того, така поява українців у російських ток-шоу робить позицію російської сторони вистражданою. «Тобто, це вже не просто нав’язана вам позиція, вона вистраждана, ви бачили чесну, з їх точки зору, суперечку. Ось ви бачили учасника з українського боку, який ні бе ні ме, й йому пояснили, чому він не правий», - сказала Олена Риковцева.

За її оцінками, тема України завжди була на другому плані в російських медіа й активізовувалась лише з певними подіями в країні, наприклад з Помаранчевою революцією, Революцією гідності тощо. На думку редакторки, впливати на образ країни, який формується в російських ЗМІ, для України просто нереально.

Нагадаємо, MediaSapiens публікував моніторинги російських ЗМІ, в яких аналізуються меседжі, які вони поширюють. Більше за темою дивіться тут.

comments powered by Disqus