Українка перемогла у міжнародному конкурсі каналу Discovery Science

Анна Шевченко, youtube-канал Your Discovery Science

Discovery Networks CEEMEA визнала переможцем міжнародного конкурсу відеороликів, приуроченого до святкування Всесвітнього дня науки, українку Анну Шевченко. В якості призу її іменем буде названа одна із нещодавно відкритих зірок. Крім того, ролик Анни продемонстрували в ефірі Discovery Science у Всесвітній день науки.

У змаганні брали участь представники різних країн. Їхнім завданням було довести свою любов до наукових знань у короткому, але яскравому відео.

Анна Шевченко своїм роликом хотіла передати ідею про те, що наука є скрізь і в усьому, що нас оточує. Вона продемонструвала, що навіть звичайний лимон – це не просто фрукт, а й джерело аскорбінової кислоти, інструмент, що запускає умовний рефлекс, а також елемент живлення для невеликого ліхтарика.

«Як тільки я дізналася, що Discovery Science проводить конкурс відео-робіт до Всесвітнього Дня Науки, відразу вирішила взяти в ньому участь. Discovery Science - наш улюблений із чоловіком канал. Взяти участь у цьому конкурсі мені хотілося не для того, щоб виграти, а скоріше для того, щоб привітати улюблений канал з Всесвітнім Днем Науки і надіслати відео-листівку з привітанням від України», - пояснює Анна.

Друге місце посіла Петра Сагі з Угорщини, яка зібрала мініатюрного робота-прибиральника зі звичайної жерстяної банки. Третє місце отримав Онджей Цібулка з Чехії, який наочно продемонстрував, як наука робить наше життя комфортнішим, а повсякденні справи - простішими. На їхню честь також будуть названі недавно відкриті зірки.

Discovery Networks CEEMEA – підрозділ Discovery Communications (NASDAQ: DISCA, DISCB, DISCK), американського телеканалу, що транслюється по всьому світі і має на меті популяризацію науки, історії та техніки.

comments powered by Disqus