У Пакистані відновили заборону індійського телеконтенту

Фото: кадр із індійського фільму «Рам і Ліла» (2013)

Це скасувало попереднє рішення нижчого суду, повідомляє «Радіо Свобода».

Представник пакистанського медіарегулятора заявив, що 27 жовтня голова судді Сакіб Нізар оприлюднив рішення про «припинення трансляції індійського контенту» на наземних, супутникових та кабельних телеканалах.

Голова Пакистанської асоціації операторів кабельного телебачення Халід Араїн заявив, що його організація виступає проти цієї судової постанови. «Заборона на весь індійський контент – це не рішення, ми маємо намагатися поліпшити якість пакистанських телевізійних шоу», – заявив він AFP.

«Радіо Свобода» зазначає, що індійські фільми корисуються популярністю в Пакистані та в усьому регіоні. У виробництво телеконтенту в Болівуді залучено чимало пакистанських артистів. Водночас у багатьох сферах Індія та Пакистан конкурують й офіційні відносини між Делі та Ісламабадом наразі є напруженими.

Нагадаємо, торік Верховний суд Ісламабада заборонив урочистості з нагоди Дня Святого Валентина у громадських місцях. Він також наказав місцевим ЗМІ не публікувати нічого, пов’язаного із Днем всіх закоханих.

comments powered by Disqus