Телеведучого, який обговорював з Трампом жінок, звільнили з роботи

Getty Images

Як повідомляє АР, запис інтерв'ю за 2005 рік був оприлюднений 7 жовтня цього року. Біллі Буш був відсторонений від роботи на шоу «Today». Коли сторони дійшли до згоди, що Буш не може продовжити роботу на каналі, почалося обговорення, на яких умовах ведучий залишить NBC News.

Телеканал повідомив про звільнення ведучого на шоу «Today». Топ-менеджер «Today» Ноа Оппенгейм назвав Буша цінним співробітником, який довго пропрацював у NBC. «Ми бажаємо йому успіху, і він буде рухатися вперед», - сказав Оппенгейм. Сам Біллі Буш подякував за підтримку своїй родині, друзям та колегам і заявив, що з нетерпінням чекає того, що буде попереду.

Нагадаємо, журналісти віднайшли запис інтерв'ю за 2005 рік, у якому Біллі Буш та Дональд Трамп грубо обговорюють жінок.  

 

Після публікації запису 7 жовтня 2016 року, журналіст заявив, що він «збентежений і присоромлений» через свою вульгарну бесіду з Дональдом Трампом, яка була записана у 2005 році.

В офіційній заяві редакція NBC зазначила, що «висловлюванням, які допустив Буш, немає виправдання».

За даними опитування Reuters і компанії Ipsos, Дональд Трамп втратив 8% рейтингу після публікації цього відеозапису. Опитування проводилося з вечора неділі, 9 жовтня, коли в США проходив другий тур передвиборних дебатів Трампа і Клінтон. 

Також відеозапис дав поштовх до флешмобу #NotOkay. Американська письменниця Келлі Оксфорд попросила читачів написати про випадки сексуальних домагань, використовуючи цей хештег. CNN повідомляє про реакцію з боку більше одного мільйона жінок з різних країн, які долучилися до флешмобу. 

comments powered by Disqus