Телеканал «Белсат» фактично ліквідують - керівниця

Польскае Радыё

Для каналу це означає фактичну ліквідацію, розповіла в інтерв'ю для wPolityce.pl керівниця телеканалу Агнешка Ромашевська-Гужі. За даними видання, фінансування «Белсат» скоротять на дві третини.

«Чи можна це назвати інакше? Для нас скорочення навіть на 10% - це драма. Наш канал працює налзвичайно економно. Я казала на засіданні парламентської комісії, що наш бюджет еквівалентний бюджету каналу Russia Today на п'ять днів», - прокоментувала в інтерв'ю пані Ромашевська. За її словами з 17 мільйонів злотих фінансування телеканалу мають намір залишити лише 5.

«У Польщі є 5 мільйонів злотих, які вони можуть просто викинути? На що вони повинні бути використані? Нехай вони пожертвують їх дитячим будинкам в Білорусі», - додала вона.

Рішення про скорочення бюджету каналу «Белсат» з'явилося після візиту маршалека Сенату Станіслава Карчевского в Білорусь на початку грудня.  «Це рішення ніяк не пояснили. Для мене це стало повною несподіванкою», - сказала керівниця. За її словами, офіційно про скорочення фінансування телеканалу ще не було оголошено і ще є надія на те, що це питання відкличуть та переглянуть.

Як писав MediaSapiens, проти оператора незалежного телеканалу «Белсат» було порушено адміністративну справу через зйомку ним громадських слухань у місті Фаніполь Мінської області.

comments powered by Disqus